Navigace

Apple Pay

Plaťte rychle a bezpečně.

Využijte mobilní platby Apple Pay®. Službu společnosti Apple je možné využít nejen na iPhonu, ale také na iPadu, Macu či Apple Watch. Jednoduše přidejte kartu do vašich hodinek či telefonu a ty pak přiložte k bezkontaktnímu terminálu. Službu podporují všechny bezkontaktní terminály v České republice i v zahraničí.

Jak na to:

iphone_card_img
  1. Stáhněte si aplikaci: Nainstalujte si či najděte na svém telefonu aplikaci Wallet, přes kterou je služba Apple Pay dostupná.
  2. Přidejte kartu: Pokud máte platební kartu uvedenou ve svém Apple účtu, můžete ji do služby Apple Pay vložit zadáním několika doplňkových údajů. Chcete-li přidat kartu novou, stačí jen pořídit její snímek a potvrdit údaje SMS kódem. Pro aktivaci služby je nutné mít na kartě povolené internetové transakce se službou 3D Secure. V případě Apple Watch klikněte na aplikaci Apple Watch ve vašem telefonu, zvolte „Wallet & Apple Pay“ a přidejte svou kartu. I zde můžete aplikaci propojit se svou stávající kartou na iTunes účtu či přidat kartu zcela novou. Pokud chcete službu nainstalovat na iPad volbu „Wallet & Apple Pay“ naleznete v nastavení. U MacBooků pak pod Systémovými preferencemi.

              Jak přidat kartu 

 

Jak platit:

iphone_card_img

Apple Pay je ten nejjednodušší způsob placení v obchodech, aplikacích či online. Utrácet peníze neznamená ztrácet čas u pokladen či neustálým vyplňováním platebních údajů. S Apple Pay zaplatíte snadno a rychle s vaším telefonem či hodinkami, které používáte každý den. Pro placení stačí zařízení přiložit k terminálu, který podporuje bezkontaktní platby. Nejste-li si jisti, zda je služba ApplePay  podporována, hledejte u pokladny některý z těchto symbolů.

Jak platit s Face ID

Jak platit s Touch ID

 

apple_pay_logo