Nové internetové bankovnictví J&T Banky | J&T Banka
Navigace

Nové internetové bankovnictví J&T Banky

Internetové bankovnictví J&T Banky prochází v těchto dnech několika změnami. Kromě atraktivního designu jsme pro vás připravili nové funkcionality, které vám ulehčí a zpříjemní práci v tomto prostředí. Jelikož se jedná o poměrně rozsáhlé změny, které jsou časově náročnější, jednotlivé úpravy budou realizované průběžně.

  • Hlavní novinkou, kterou ePortal přináší, je možnost založení nových produktů. Nově tak nebudete muset při otevření běžného účtu, či vkladových produktů chodit do banky, ale vše vyřídíte komfortně, v pohodlí vašeho domova.
  • Provedení platby vám urychlí systém Drag & Drop, kdy stačí myší přetáhnout zdrojový účet na cílový a vyplnit částku.
  • Všechny bankovní dokumenty, jako jsou výpisy z účtu, konfirmace, nebo žádosti, budete mít v novém ePortalu přehledně na jednom místě.

K těmto změnám se budou postupně přidávat další, které vám přinesou ještě více komfortu. Do konce roku připravujeme spustit následující novinky:

  • Podobně, jako v případě zakládání vkladových produktů, budete moci z běžného účtu investovat a sledovat vývoj vašeho portfolia. Našim cílem je přiblížit vám ty nejzajímavější investiční příležitosti, které můžete využít bez nutnosti setkání s vaším bankéřem.
  • „O prolongaci vkladu, nebo například o platební kartu, budete moci požádat pomocí online žádosti.

V souvislosti s připravovanými změnami, bude od 11. do 13.7.2014 služba ePortal nedostupná. Za případné komplikace se vám omlouváme.
Nový ePortal bude spuštěn v pondělí 14.7.2014.

 

Věříme, že vám provedené změny ulehčí práci a orientaci v internetovém bankovnictví. V případě dotazů neváhejte kontaktovat vašeho bankéře, naše klientské centrum v pracovních dnech mezi 9:00 - 17:00 hod. na telefonním čísle 800 707 606, nebo nám napište na klientske.centrum@jtbank.cz.

 

Ke stažení

 

Ukázka nového internetového bankovnictví J&T Banky

Úvodní obrazovka a rychlá platba