Navigace

Módní trendy v Buddha Baru

Proslulé světové značky představují své kolekce v pražském Buddha Baru. Každou poslední středu v měsíci můžete přijít ochutnat nejen lahodné jídlo a drinky, ale také to nejlepší z aktuálních módních trendů.

Chcete vědět, co se nosí, bude nosit, jak být trendy a nikdy neudělat chybu? Dozvíte se to na Fashion Party v pražském Buddha Baru. Módní přehlídky jsou součástí konceptu, který pro bar vytvořili jeho generální ředitel Patrik Zdrůbecký ve spolupráci s bookerem, choreografem, tanečníkem a fashion guru Mário Sečkárem. „Nejde o klasickou módní přehlídku, náš koncept propojuje hned několik zážitků dohromady,“ říká Mário Sečkár, kterého inspirovaly podobně pojaté kombinované show ve světě.

bb.jpg

Fashion Party v Buddha Baru začíná každou poslední středu v měsíci už v 7 hodin večer welcome drinkem, poté se servíruje večeře a la carte. Na výběr je z tradičního menu Buddha Baru, kde si pochutnáte hlavně na originálních pokrmech ze současné asijské kuchyně. Po večeři následuje krátká módní přehlídka některé ze světových značek, zhruba od 22.30 je pak na programu after party s DJ Lumierem.

Koncept Fashion Party uvedl Buddha Bar poprvé v květnu letošního roku, kdy v tomto krásném prostředí v centru Prahy předvedla svou kolekci italská šperkařská společnost BVLGARI. V červnu pak přijala pozvání další proslulá italská značka, modelky předváděly spodní prádlo LA PERLA. V září hosté mohli nahlédnout do budoucnosti, konkrétně se inspirovat, co se bude nosit na plážích příští rok v létě.

bb-1.jpg

 Kolekci plavek jaro/léto 2014 značky FENDI představila společnost VS Brands, kterou doplnily šperky společnosti ALO diamonds. Na úspěch pak poslední středu v říjnu navázala mladá módní značka PINKO, která představila trendy pro letošní zimu. Módní přehlídkou ale fashion večery v Buddha Baru zdaleka nekončí. Těšit se můžete na řadu doprovodných akcí jako make-up nebo vlasové poradenství a podobně. V červnu například v Buddha Baru zástupci společnosti Armani představili nový parfém pro ženy Idole d´Armani, který si hosté mohli exkluzivně objednat ještě před oficiálním uvedením do prodeje.

Patrik Zdrůbecký a Mário Sečkár plánují připravit každý rok osm přehlídek. Fashion Party se nekonají o prázdninách a také v prosinci, kdy Buddha Bar patří vánočním večírkům. Do konce tohoto roku se tak můžete těšit ještě na jednu módní show. V listopadu se v baru představí obchod Simple Concept Store Tamary Kotvalové, který nabízí celkem 24 prémiových módních značek včetně takových skvostů, jako je móda z dílny čím dál uznávanější návrhářky Victorie Beckham. Většinu představených modelů je možné si po každé přehlídce rovnou koupit nebo alespoň objednat.

Fashion Party jsou každopádně pouze jednou z mnoha akcí pražského Buddha Baru. Každou druhou středu v měsíci ožívá bar latinskými rytmy, tancovat můžete na hudbu dýdžejů JOBa a Lumiera. První pátky v měsíci pak patří oblíbené párty Deep! Výtečné jídlo a pití nabízí ale bar každodenně. Atmosféru doplňuje live DJ, který hraje každý večer od 21.00 hodin hudbu ve stylu světoznámých Buddha–Bar kompilací.