Navigace

Dluhopisy TMR = Investice do rozvoje turismu

Čtyřleté zajištěné korunové dluhopisy společnosti TMR Finance CR a.s. je možné ode dneška exkluzivně objednávat u J&T BANKY. Společnost stoprocentně vlastněná známou skupinou Tatra mountain resort, jediným poskytovatelem horských turistických služeb v regionu střední Evropy srovnatelným s alpskými středisky obdobného rázu, nabízí investorům dluhopisy v celkovém objemu emise až 1,5 miliardy korun. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 30 000 korun. Nabízený kupon, vyplácený vždy pololetně, pak činí 4,50 % p.a.

TMR Finace CR, a.s., je nově založená česká společnost plně vlastněná ručitelem emise, společností Tatra mountain resorts a.s., která získané finanční prostředky využije k refinancování stávajících závazů a pro běžnou podnikatelskou činnost společností skupiny TMR. Ty provozují horská střediska a v nich navazující turistickou infrastrukturu (lanovky, hotely a restaurace, půjčovny sportovního vybavení, lyžařské školy a další) v České republice, na Slovensku a v Polsku. TMR vlastní zábavní park Legendia v Polsku, nedaleko hranic s Českou republikou a jedinečný Aquapark Tatralandia. Společnost rozvíjí i realitní projekty v oblasti cestovního ruchu.

 

Dluhopisy TMR F. CR 4,50/22 jsou určeny k nabídce v České republice. Datum emise je stanoven na 7.11. 2018. Podrobnosti o emisi a upozornění na rizika najdete v prospektu.