Navigace

S Magnusem do Chorvatska

Nejoblíbenější zahraniční destinací Čechů bylo loni opět Chorvatsko. Není divu. Dojedete tam autem, zdejší moře je nádherné stejně jako příroda a poskytuje skvělé podmínky pro jachtaření. Využijte své Magnus body naplno a o letošní dovolené navštivte chorvatský resort Njivice, kde si můžete vybrat z různých kategorií ubytování.

Letovisko Njivice je malým rybářským přístavem ležícím na severozápadním pobřeží ostrova Krk v zátoce Beli Kamik. Historie osídlení této osady se začala psát už v dobách Římanů, první písemná zmínka pochází z druhé poloviny 15. století, ze zápisů lokálního správce knížete Frankopana.

Dnes je to malebné letovisko s přístavištěm pro sportovní lodě a plachetnice, pobřežní promenádou a plážemi. Novodobá turistika v Njivicích započala už ve 30. letech 20. století, kdy byl vystavěn hotel Luka, dnešní Jadran. Před dvěma lety došlo díky spolupráci se silným investorem k modernizaci letoviska, přibyla relaxační místa a herní vybavení pro děti.  V klubu Magnus najdete hned čtyři varianty ubytování.

 

Hotel Beli Kamik***

Hotel nabízí dvoulůžkové či rodinné pokoje s polopenzí. Nachází se jen 5 minut chůze od pláže a obklopen je malebným dubovým lesem. Na výběr je velké množství termínů. Voucher na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji získáte v hlavní sezoně se zvýhodněním 9,1 % za 16 200 bodů, voucher pro pobyt v rodinném pokoji pro čtyři osoby pak za 24 620 bodů.

 

Hotel Jadran***

V blízkosti pláže se nachází i hotel Jadran,z jehožbalkonů je úžasný výhled na Kvarner, Rijeku a Opatiji. V hotelovém lounge baru Jadran si můžete užít romantické západy slunce v intimní atmosféře. Voucher na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji s výhledem na moře a se snídaní v hlavní sezoně můžete mít se zvýhodněním 9,1 % za 15 980 bodů.

 

Marbera Green Villas Flora

Marbera Resort se pyšní konceptem, který byl vytvořen s cílem dosáhnout nejvyšší kvality ubytování ve spojení s přírodními prvky, který jinde nenajdete. Zvláštností domů je navržení jejich funkčně odlišných prostorů – obytný prostor a prostor pro spánek, které mají zcela opačný charakter. Voucher na 1 noc ve vile Pinus pro čtyři osoby můžete mít v létě podle zvoleného termínu od 13 825 bodů (se zvýhodněním 9,1 %).

 

Njivice Camp Resort

Pokud raději trávíte více času venku v přírodě, pak je pro vás v klubu Magnus připravena nabídka ubytování v kempu Njivice v mobilních domech Gold. Kemp je obklopen dubovým lesem a může se pochlubit skvělou polohou – pouhých 30 metrů od moře. Voucher na 1 noc pro čtyři si v hlavní sezoně vyměníte za 17 555 bodů (se zvýhodněním 5,1 %).