Navigace

S Magnusem za golfem

Golfová sezona ještě nekončí, a tak využijte své body Magnus a vyrazte během podzimních dnů do Golfového Resortu Kaskáda. V rámci balíčku můžete vyzkoušet lekci od trenéra nebo masáž zdarma.

Hotel Kaskáda je součástí rekreačně-sportovního areálu a svým hostům nabízí dokonalou pohodu a klid. Komfortní ubytování, které uspokojí i nejnáročnější klienty, je připraveno v bezbariérových bungalovech s architektonicky čistým vzhledem, zelenými střechami a zelení v okolí. V hlavní budově hotelu naleznete recepci, restauraci s terasou a krásným výhledem na hřiště, salonek Cadentes, klubový salonek a wellness centrum.

Přímo v resortu se nachází sedmadvacetijamkové mistrovské hřiště podle návrhu britského architekta Jonathana Gaunta, o které se s láskou stará head greenkeeper Jiří Kapeš, šestijamková akademie, 300 metrů dlouhý driving range, tři putting greeny a dva cvičné chipping greeny.

Pro hru si vyberte Kamennou, Dřevěnou nebo Železnou devítku, případně jejich kombinace. Podle mnoha hráčů, kteří již měli šanci si na Kaskádě zahrát, je z pohledu obtížnosti herně nejsnazší Železná devítka. Kamenná devítka, na které překonáte převýšení 36 metrů, otestuje vaši kondici. Postupnou hrou na Dřevěné devítce se dostanete až k lesu, kde si můžete vychutnat klid, pohodu a jedinečný výhled na okolní přírodu. Cesta k tomuto výhledu nebude tak úplně jednoduchá, překonat totiž musíte hodně členitý a ostře chráněný green. Pojmenovaní Kaskáda je prostě výstižné. 

Vybíráme z nabídky klubu Magnus

Seznámení s golfem

Pobytový balíček zahrnuje nocleh v hotelu Kaskáda se snídaní v pokoji typu Deluxe, neomezený vstup do wellness, vstup zdarma na cvičné plochy a driving range, 50 minut lekce golfu, zapůjčení půlsetu golfových holí a pěti košů míčů na driving range.

Balíček Seznámení s golfem na 1 noc pro dvě osoby v termínu do 31. 10. v původní hodnotě 4 290 Kč můžete vyměnit za 14 760 bodů (sleva 14 %).

Romantický pobyt pro dva

Balíček na 1 noc zahrnuje nocleh v hotelu Kaskáda v pokoji typu Deluxe, snídani, neomezený vstup do wellness, 45 minut klasické masáže pro každého, 50 minut privátní whirpool s lahví sektu a večeři v restauraci v hodnotě 500 Kč.

Romantický pobyt v termínu od 1. 11. 2019 do 31. 3. 2020 v původní hodnotě 4 362 Kč získáte se slevou 13,1 %, a to za 15 160 bodů.

 

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.