Navigace

S Magnusem do Tater

Na lyžování na přírodním sněhu to na českých horách zatím moc nevypadá, zkuste tedy vyrazit do nejbližších velehor. Najdete je u našich slovenských sousedů. Určitě při plánování cesty využijte své Magnus body – uplatníte je při objednávání ubytování, skipasu nebo při relaxaci.

Vysoké Tatry jsou nejvyšším pohořím Slovenské republiky a zároveň nejnižšími velehorami na světě. Nejdelší sjezdovka na Slovensku se nachází ve středisku Tatranská Lomnica a je zároveň nejvýše položenou sjezdovkou ve střední Evropě. Tato sjezdovka má také nejvyšší převýšení – z výšky 2 196 metrů nad mořem lze sjet z Lomnického sedla 5,5 kilometru dlouhou sjezdovkou do Tatranské Lomnice.

V Nízkých Tatrách doporučujeme navštívit středisko Jasná Nízké Tatry na středním Slovensku. Druhým nejvyšším štítem a zároveň nejnavštěvovanějším místem v Nízkých Tatrách je Chopok, jehož obě strany jsou propojeny lanovkami. V současnosti je Jasná Nízké Tatry největším lyžařským střediskem na Slovensku. Lyžaři zde mají možnost vyzkoušet si jízdu na všech typech sjezdovek od modrých po černé. Moderní zasněžovací systém s 527 zasněžovací body obsluhuje 34 kilometrů sjezdovek a poskytuje garanci sněhu minimálně pět měsíců v roce. Zimní sezona tu obvykle trvá až do konce dubna.

Kde se ubytovat

Své Magnus body uplatníte například v Hotelu Grand Jasná, termálním hotelu Bešeňová, v hotelech Srdiečko, Solisko či Fis, Grandhotelu Starý Smokovec a řadě dalších. Sledujte na stránkách klubu Magnus pravidelně aktualizovanou nabídku na last minute pobyty se zvýhodněním až 40 %. Zveřejněna bývá v polovině týdne a zpravidla každý hotel nabízí 2 až 3 termíny v následujících 14 dnech.

razik.png

Kam vyrazit za relaxací

ZION SPA LUXURY nabízí prostředí ve stylu evropské elegance plné relaxu a harmonie. Je součástí Grand Hotelu Kempinski High Tatras, který je architektonickým skvostem přímo na břehu Štrbského plesa. Z nejkrásnějšího spa na Slovensku je výhled na tatranské štíty a klidnou hladinu Štrbského plesa, což umocňuje pocit relaxace přímo ve středu krásné tatranské přírody.

Chill out masáž v délce 60 minut v ceně 2 232,50 Kč můžete vyměnit za 8 930 bodů (sleva činí 15 %).

Relaxační terapii Symfonie země zaslíbené v déle 90 minut v hodnotě 5 425 Kč získáte se zvýhodněním o 14,90 % jen za 21 700 bodů.

Jak rychle sehnat skipas

Už nemusíte stát v řadě u pokladny na skipas nebo lanovku, vše si vyřídíte v předstihu online na stránkách gopass.sk. Pořídit si tu můžete třeba jízdenky na lanovku na Lomnický štít, Skalnaté pleso nebo třeba Štrbské Pleso.

GOPASS je věrnostní program, podmínkou členství je jednoduchá registrace. GOPASS není pouze e-shop, můžete zde získávat odměny či soutěžit s přáteli. Máte-li na účtu dostatek Magnus bodů, můžete jimi uhradit celý nákup.

 

stazeny-soubor-2-.png

 

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.