Navigace

S Magnusem za relaxem

Události posledních týdnů představují nápor na nervy, cestování do zahraničí asi nyní nikoho neláká, a tak vám přinášíme tipy na wellness a relaxaci v českých luxusních hotelech. Při objednávání nezapomeňte uplatnit své Magnus body.

Do lázní už se nejezdí jen ze zdravotních důvodů na doporučení lékaře, ale stále častěji hlavně za relaxací. V těchto městech totiž najdete kvalitní ubytování, wellness a spa prostory či zkušené maséry a fyzioterapeuty. Vyzkoušejte například Františkovy Lázně, kde bude během jarních měsíců krásně.

Symbolem města je socha malého chlapce s rybou. Původně parková plastika z roku 1924 byla po válce přenesena před Společenský dům, kde se s ní s oblibou fotografovaly pacientky. Lázeňský fotograf Škarda pro zvýšení popularity Františka údajně vymyslel legendu, podle níž každá pacientka, která se dotkne palce levé nohy sochy, otěhotní. Ovšem pozor, před Společenským domem je nyní pouze kopie sochy, originál najdete v městském muzeu.

 

spe3.jpg

Kde se ubytovat

Spa & Kur Hotel Harvey****

Hotel, který prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí, se nachází nedaleko  lázeňské kolonády. Disponuje vlastním minerálním pramenem a solnou jeskyní.

Relaxační pobyt ve Spa & Kur Hotelu Harvey na 3 noci pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji včetně polopenze a lázeňských procedur v hodnotě 12 432 Kč získáte se slevou 10 %, a to za 44 760 bodů.

 

Spa & Kur Hotel Praha***

Nově zrekonstruovaný hotel leží uprostřed nejkrásnější části Františkových Lázní, v bezprostřední blízkosti dvou největších městských parků a nedaleko  lázeňské kolonády.

Voucher na Odpočinek v lázních ve Spa & Kur Hotel Praha na 6 nocí pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji včetně polopenze a 10 lázeňských procedur v hodnotě 18 840 Kč můžete mít se slevou 10,8 % za 67 200 bodů.

 

Spojte golf s wellness

Golfový Resort Kaskáda

Hotel Kaskáda je součástí rekreačně-sportovního areálu a nabízí svým hostům dokonalou pohodu a klid. Je harmonicky zasazen do okolní přírody a zdůrazňuje výjimečnost lokality. Komfortní ubytování, které uspokojí i nejnáročnější klienty, je připraveno v bezbariérových bungalovech s architektonicky čistým vzhledem, zelenými střechami a zelení v okolí.

Romantický pobyt na 1 noc pro dvě osoby v termínu do 31. 3. 2020 v původní hodnotě 4 362 Kč vyměníte za 15 160 bodů (sleva 13,1 %).

 

Golf & Ski Resort Ostravice

Dopřejte si luxusní pobyt v nádherném prostředí Golf & Ski Resortu Ostravice s jedinečnými výhledy na Lysou horu, Smrk a další beskydské velikány. Připraveny pro vás budou masáže, wellness a horské prostředí, které přímo vybízí k odpočinku.

Pobytový balíček Relax pro dvě osoby na 2 noci v termínu do 31. 3. 2020 v hodnotě 4 780 Kč získáte se slevou 5 %, a to za 18 164 bodů.

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.