Navigace

Užijte si asijský pátek v Buddha-Baru

Pražský Buddha-Bar vychází svým zákazníkům vstříc a každý pátek připravuje sushi set a dalších pár oblíbených pokrmů. Stačí si jídlo dopředu objednat a osobně vyzvednout.

V souvislosti s mimořádným vládním opatřením musel Buddha-Bar Prague, stejně jako ostatní restaurace po celé České republice, dočasně uzavřít své prostory. Vařit tu však nepřestali!

„Po dobu uzavření vám každý pátek připravíme sushi set podle vašeho výběru. Na vaše četná přání bylo do nabídky přidáno i několik oblíbených jídel,“ říká ředitel restaurace Patrik Zdrůbecký.

Stačí jen do čtvrtka 16 hodin zavolat nebo zaslat e-mailem, co si přesně přejete, a v pátek mezi 12. až 18. hodinou pro vás bude objednávka v restauraci připravená. Po dobu uzavření restaurace získáte nabízené menu se slevou.

„Vážíme si našich věrných zákazníků a děkujeme za podporu,“ vzkazuje Patrik Zdrůbecký.

 

Vybíráme z nabídky:

PRO JEDNU OSOBU 14 ks  595 Kč
PRO DVĚ OSOBY 28 ks 1150 Kč
Sashimi /3× tuňák, 3× losos/
Nigiri /2× tuňák, 2× losos/
Maki /special California 2×, pikantní tuňák 2× /

MAKI SUSHI
Cena za 6 ks
Avokádo  180 Kč
Okurka180 Kč
Losos 260 Kč
Tuňák 260 Kč

VARIACE NIGIRI
Tuňák, losos 10 ks / 595kč

Buddha-Bar kuřecí salát
Grilované kuřecí maso, čínské zelí, koriandr, Buddha-Bar dresink
250 Kč

Pikantní edamame
Restované ve woku s domácí chilli omáčkou
110 Kč
 
Tom Yuam polévka
Krevety, pak choi, shitake
220 Kč
 
Thajské červené kari s kuřecím masem s jasmínovou rýží
420 Kč
  
Zeleninové Buddha-Bar pikantní nudle
140 Kč

 

Páteční sushi set a další jídla z menu si objednejte na telefonu 725 812 075 nebo na adrese selesiova@buddhabarprague.cz. 

 

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.