Navigace

Nevařte, přijďte na nedělní brunch

Brunch představuje spojení dobrého jídla, společenské události a příjemného nedělního odpočinku. V Buddha Baru je pro vás připraven každou neděli vždy od 12 do 16 hodin. Děti vezměte s sebou, věnovat se jim bude zkušená animátorka.

Restaurace jsou opět otevřeny a v Buddha Baru pro návštěvníky každou neděli připravují oblíbený brunch. Personál už se těšil, až bude moci milovníkům dobrého jídla znovu zpříjemnit konec týdne a až v prostorách restaurace konečně uslyší cinkot skleniček a příborů.

Mimochodem v Buddha Baru se brunch s úspěchem pořádá už od roku 2014, menu se samozřejmě průběžně obměňuje. Tradičně velké oblibě se těší sushi, tataráčky, Buddha Bar kuřecí salát a dezerty domácí výroby. „Dříve byl nedělní brunch více o klasice, jako jsou vajíčka, omelety nebo klobásky, v poslední době si ale klienti vyžádali kompletní asijské zaměření, respektive položky z našeho stálého jídelního lístku, který pečlivě sestavuje šéfkuchař Jan Voráček,“ říká provozní ředitel Patrik Zdrůbecký.

Až do čtyř hodin odpoledne můžou návštěvníci ochutnávat tolik dobrot, kolik se do nich vejde. K tomu je možné si přikoupit alkoholický balíček Bubbles all you can drink za 1290 Kč, který zahrnuje různé koktejly a sekty.

Do Buddha Baru se nemusíte obávat vzít své malé ratolesti. Po jídle je jim k dispozici dětský koutek situovaný ve spodní části restaurace a služby animátorky, která je zabaví při hře nebo kreslení. Před příchodem jen doporučujeme ověřit si aktuální protipandemická opatření, která se k návštěvě restaurací vztahují.

Co je to vlastně brunch 

Brunch je něco mezi snídaní a obědem, trvá tedy od dopoledne do odpoledne a mnohé vysvětlí už samotný název. Slovo vzniklo spojením anglického breakfast a lunch. Tato forma dlouhého stolování s rodinou či přáteli se těší oblibě po celém světě.Francouzi třeba používají pro podobně strávené dopoledne označení le grand petit déjeuner, Číňané si užívají své víkendy při yum cha, což je tradiční posezení u čaje a konzumace mnoha drobných pokrmů, zvláště dušených knedlíčků v páře.

web-brunch-21.jpg

Do Buddha Baru s body Magnus

I když přidělování věrnostních bodů bylo v rámci klubu Magnus k 31. květnu ukončeno, své dříve připsané body můžete i nadále u partnerů věrnostního programu uplatňovat. Voucher na nedělní brunch pro 1 dospělou osobu v pražském Buddha Baru v hodnotě 1290 Kč získáte se slevou 15 %, a to za 4 386 bodů. Vstup pro děti ve věku od 6 do 12 let v hodnotě 695 Kč vyměníte za 2 363 bodů (sleva rovněž 15 %). Děti do 5 let mají vstup zdarma.

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.