Top články

Kam na Vánoce, Silvestra a Nový rok?

Kde si letos užít advent, vánoční svátky i volno po nich a oslavit stylově příchod roku 2014, poradí ředitelka J&T Concierge Eva Klejmová.

Přečtěte si také

Pochutnejte si na Silvestra v Buddha Baru

Chcete prožít poslední den roku bez starostí z přípravy hostiny? Pokud ano, nechte pozvat do Buddha Baru.

Přečtěte si také

Lang je laureátem Ceny Jindřicha Chalupeckého

Letošním laureátem Ceny Jindřicha Chalupeckého se stal třiatřicetiletý Dominik Lang.

Přečtěte si také

Kulturní tipy na prosinec 2013

V prosinci můžete shlédnout tyto výstavy:

Přečtěte si také

Kulturní tipy na listopad 2013

V listopadu můžete shlédnout tyto výstavy:

Přečtěte si také

Umění má vnitřně provokovat

Přečtěte si rozhovor s loňským vítězem Ceny Jindřicha Chalupeckého. Co se změnilo a koho tipuje letos jako vítěze?

Přečtěte si také

Módní trendy v Buddha Baru

Proslulé světové značky představují své kolekce v pražském Buddha Baru. Každou poslední středu v měsíci můžete přijít ochutnat nejen lahodné jídlo a drinky, ale také to nejlepší z aktuálních módních trendů.

Přečtěte si také

Do Rudolfina na Chapmany! - Rozhovor s kurátorem výstavy Otto M. Urbanem

Až do 5. ledna můžete v pražské Galerii Rudolfinum navštívit výstavu bratří Chapmanů. Pro klienty J&T Banky jsou k dispozici volné vstupenky.

Přečtěte si také

Cena Jindřicha Chalupeckého: Seznamte se s díly finalistů na jednom místě

Cena Jindřicha Chalupeckého jde do finále. Letošní ročník uzavírá výstava ve Veletržním paláci v Praze, na které můžete až do 1. prosince shlédnout díla všech finalistů a také loňského laureáta Vladimíra Houdka.

Přečtěte si také

Čokoládové lanýže v kavárně Triniti

Takovou čokoládu v regálech supermarketů rozhodně nenajdete! Pokud toužíte po pravém čokoládovém potěšení, a ne jen po směsi cukru a sladidel, vypravte se do brněnské kavárny Triniti, kde mlsání rozhodně není hřích! Právě naopak.

Přečtěte si také

V Rytmu salsy

Potřebujete zvednout náladu? V pražském Buddha Baru na to mají zaručený recept: latino party. Nudit se rozhodně nebudete.

Přečtěte si také

Léto nikdy nekončí!

Ve střední Evropě se léto sice chýlí ke konci, to ale vůbec není důvod ke smutku. Pokud jste se slunce ještě dostatečně nenabažili, není nic jednoduššího, než si léto prodloužit. Tipy, kde a jak si užít podzim bez zatažené oblohy a deště, pro vás připravila ředitelka J&T Concierge Eva Klejmová.

Přečtěte si také

Užijte si týden plný kávy

První říjen je mezinárodním dnem kávy a Brno – jakožto kavárenské město – plánuje řádné oslavy. K nim se pochopitelně připojí i naše kavárna Triniti, ve které se můžete těšit na spoustu zajímavých akcí a překvapení.

Přečtěte si také

Rudolfinum bratří Chapmanů

Máte rádi umění, které provokuje a nutí k zamyšlení? Pak si rozhodně nenechte ujít výstavu bratrů Chapmanových v pražské Galerii Rudolfinum, jejímž je J&T Banka partnerem.  

Přečtěte si také

Kávová novinka v kavárnách J&T Banka Café

V našich kavárnách vám pravidelně nabízíme k ochutnání také nové výtečné kávy. Od začátku července můžete ochutnat Ethiopia Yirgacheffe Wote, kávu nabízející svěží aroma jasmínu, limetky a lučního kvítí doprovázené tóny medu, žlutého melounu a grepu.

Přečtěte si také

Ochutnejte koňak!

Popularita koňaku v Česku roste. Teď můžete koňak ochutnat i v našich kavárnách a také v Buddha Baru. Proč je koňak tak oblíbený, jak si správně vybrat ten pro vás nejlepší a jak ho správně pít?

Přečtěte si také

J&T Banka je butikem, Poštová banka klasickým retailem

Když protimonopolní úřad Slovenské republiky schválil na konci dubna koupi Poštové banky, získala skupina J&T do svého portfolia bankovní instituci zaměřenou na naprosto odlišný typ klienta, než má stávající J&T Banka. O tom, kterým směrem se Poštová banka v Česku vydá a zda nějaké změny v nejbližší době čekají i J&T Banku, hovoří generální ředitel J&T Banky Štěpán Ašer.

Přečtěte si také