Navigace
Top články

Speciální zpravodajský web k aktuálnímu dění na trzích

Přečtěte si také

Úspěšně umístěná pěti miliardová emise dluhopisů EPH

Přečtěte si také

J&T Money je opět Investicí roku

Již popáté vyhrál podílový fond J&T Money v soutěži Investice roku. Hodnocení fondů, které jsou investorům na českém trhu nabízeny, je založené na objektivních kritériích. Srovnání bere do úvahy výkonnost, podstupované riziko a dosahování nadvýnosu pro investora, a to vše s ohledem na stabilitu dosahovaných výsledků. J&T Money vyhrál v kategorii smíšených fondů a získal tak popáté titul Fincentrum & Swiss Life Select Investice roku 2019. Loňský rok zkrátka investičním fondům přál. Výkony mnohdy díky dobře zvolené strategii a silnému závěru roku dokonce překonaly očekávání. Jak vidí situaci na trhu Martin Kujal, portofilo manažer J&T Investiční společnosti?

Přečtěte si také

Dolaroví milionář v objektivitu médií nevěří

Čeští dolaroví milionáři se domnívají, že média se dělí podle toho, komu fandí, ať už v politice, či byznysu. Ukázal to J&T Banka Wealth Report 2019, unikátní výzkum o chování a záměrech českých a slovenských dolarových milionářů.

Přečtěte si také

Rohlik.cz Finance navyšuje emisi dluhopisů o 222 mil. Kč

Rohlik.cz Finance navyšuje k 31. 1. 2020 emisi dluhopisů ROHLIK FIN.6,60/23 o 222 mil. korun. Celková výše emise tak dosahuje 999 mil. Kč.

Přečtěte si také

Dolaroví milionáři vnímají EU pozitivně

Po patnácti letech členství v Evropské unii považují čeští dolaroví milionáři za její hlavní výhodu přístup na společný trh, přínos k bezpečnosti naší země a zvýšení naší konkurenceschopnosti. Ukázal to J&T Banka Wealth Report 2019, unikátní výzkum o chování a záměrech českých a slovenských dolarových milionářů.b

Přečtěte si také

Schovejte se před zimou do tropů

Dejte vale zimním plískanicím a pošmourné obloze, v tropech je nyní tak krásně. „Abychom vám zjednodušili výběr dovolené, připravili jsme po vás tipy na osvědčené lokality a speciální zážitky,“ říká Pavlína Salaba z J&T Concierge.

Přečtěte si také

Tomáš Rampula: Digitalizace osobní kontakt klienta s poradcem nenahradí

V lednu nastoupil do J&T Banky na pozici ředitele Externího prodeje Tomáš Rampula. Zodpovědný bude za nastavení a rozvoj obchodní spolupráce s významnými distribučními partnery banky z řad finančních poradců. „Když banka nemá prakticky žádnou pobočkovou síť a zároveň chce svoje produkty dostat ke klientům, použije logicky tento efektivní prodejní kanál,“ vysvětluje.

Přečtěte si také

Ohlédnutí za fondy J&T Banky

Investice do fondů v posledních letech nabízejí velmi zajímavý výnos. J&T Banka jejich portfolio stále rozšiřuje, aby si klienti mohli vybrat nejvhodnější kombinaci výnosu a kolísavosti investice. Pojďme se podívat, jak se fondům v loňském roce dařilo.

Přečtěte si také

Jak nahlížejí dolaroví milionáři na současnou ekonomiku

Poprvé za devět let lze u českých dolarových milionářů vysledovat zhoršení hodnocení současné ekonomické situace z hlediska investic. Ukázal to J&T Banka Wealth Report 2019, unikátní výzkum o chování a záměrech českých a slovenských dolarových milionářů.

Přečtěte si také

J&T Ventures uzavírá rok 2019 úspěšným exitem

Venture kapitálový fond J&T Ventures uzavírá rok 2019 úspěšným exitem. Jeho podíl ve fintech startupu Dateio kupuje dvojice významných bankovních domů Erste a AirBank. Služba umožňující cílený marketing na základě bankovních dat o platbách kartou spolupracuje již s osmi bankami, stovkami obchodníků a má dosah na více než milion klientů.

Přečtěte si také

Milionáři nejsou jen soukromá letadla a Ferrari

Následující roky budou pro české a slovenské milionáře znamenat velkou výzvu. Očekávají ochlazení trhu, v čemž však vidí příležitost. Zároveň se často připravují na konec své podnikatelské kariéry. „V nejbližších letech nás čeká generační předávání majetku. Uvidíme, jak jej naši milionáři zvládnou a kolik bohatých rodin se podaří zformovat,“ říká Alena Tkáčová, Provozní a obchodní ředitelka J&T BANKY, se kterou jsme si povídali o hlavních závěrech letošního průzkumu českých a slovenských dolarových milionářů J&T BANKA WEALTH REPORT.

Přečtěte si také

Kam investují dolaroví milionáři? Nemovitosti, alternativní investice a akcie táhnou

Letos už podeváté iniciovala J&T Banka Wealth Report 2019, unikátní výzkum o chování a záměrech českých a slovenských dolarových milionářů. „V porovnání se světem se naši bohatí řadí stále mezi konzervativní investory. Nejvíce zisku očekávají tradičně od nemovitostí či stavebních pozemků,“ říká Alena Tkáčová, Provozní a obchodní ředitelka J&T Banky.

Přečtěte si také

Nové platební karty zdobí motiv Leonarda da Vinci

J&T Banka spojuje své jméno dlouhodobě s uměním, a proto není překvapením, že při tvorbě nového designu platebních karet oslovila mladé umělce. Výsledek zcela souzní s myšlenkami, které banka zastává. „Bez vynaložení energie se věci nerozhýbou a ani v pohybu nezůstanou.“ Právě tak funguje perpetuum mobile.

Přečtěte si také

Obchod roku: Dluhopisy Sazka Group

Emisí letošního roku, přinejmenším z hlediska celkového objemu, jsou bezpochyby dluhopisy společnosti Sazka Group, která si jde na trh půjčit až 6 miliard korun. Kam společnost směřuje a jaké má další plány, jsme se zeptali generálního ředitele Roberta Chvátala.

Přečtěte si také

Trump nespustí ekonomickou apokalypsu, říká Michal Semotan

Na finančních trzích panuje v posledních týdnech velká nervozita. Portfolio manažer J&T Banky Michal Semotan ale nevidí důvod k panice a investorům radí, aby se akciím zbytečně nevyhýbali.

Přečtěte si také

U dluhopisů je třeba zvážit riziko, ne se soustředit na výnos. Nejrizikovější jsou ty vydávané v malých objemech

Přečtěte si také