Top články

Síla, krása, rychlost, chytrost.

25.-30. dubna 2016 proběhne v pražské Stromovce další ročník ženského tenisového turnaje J&T Banka Prague Open, s navýšenou dotací půl milionu dolarů.

Přečtěte si také

J&T Money je nejlepším fondem!

Společnost Fincentrum vyhlásila ve spolupráci s magazínem Forbes výsledky šestého ročníku analýzy domácího trhu podílových fondů Fincentrum & Forbes Investice roku. Vítězem odborného hodnocení a zároveň nositelem titulu Investice roku 2015 v kategorii Smíšené fondy se stal podílový fond J&T Money CZK otevřený podílový fond. Potvrdil tak dlouhodobou stabilitu a kvalitu, neboť ocenění se mu v této soutěži dostalo již podruhé.

Přečtěte si také

Budoucnost vidíme v investicích.

Finanční svět se mění. V době nulových či záporných úrokových sazeb, kterých jsme, zejména v zahraniční, svědky, jsou dříve velice oblíbené a pevně úročené bankovní vklady upozaděny. Zkrátka doba termínovaných vkladů je za námi a je na čase hledat zhodnocení někde jinde. Kde ale najít rozumný výnos a zároveň nečelit přílišnému riziku? Budoucnost jednoznačně vidíme v investicích. Vedle akciových titulů či korporátních dluhopisů spatřujeme cestu, zejména pro drobnější či začínající investory, v kolektivním investování prostřednictvím podílových fondů. My pro vás vybrali dva, které jsou podle nás nejlepší.

Přečtěte si také

Investiční příležitosti pro rok 2016

Ve vývoji na trzích hrály a stále hrají značnou roli centrální banky a jejich monetární politika. Úrokové sazby dosahují záporných hodnot, výnosy státních dluhopisů a všech standardních depozitních produktů jsou prakticky nulové. Mnoho investorů si nyní klade otázku, kam s penězi. Oslovili jsme tedy odborníky J&T Banky, aby nám prozradili, kde vidí potenciál pro růst.

Přečtěte si také

Upozornění pro klienty

Platební příkazy, které mají být zúčtovány na straně příjemce ještě v roce 2015, předkládejte laskavě v následujících termínech

Přečtěte si také

J&T Banka nabízí dluhopisy EPH Financing CZ

Dluhopisy v nabídce banky obsahují investiční nápady skupiny J&T nebo jejích tradičních partnerů. Banka stojí často u jejich vzniku a sleduje je dlouhodobě. Právě takové jsou i aktuálně nabízené dluhopisy EPH Financing CZ.

Přečtěte si také

K investování nyní stačí jen pár kliknutí

Na začátku září J&T Banka spustila novou elektronickou platformu pro obchodování na kapitálových trzích. Investiční účet klientům umožní investování do vybraných podílových fondů přímo z běžného účtu v J&T Bance. Investovat je tak nyní možné pohodlně prostřednictvím ePortálu.

Přečtěte si také

J&T Banka hlásí za první pololetí miliardu čistého zisku

J&T Banka uzavřela podle neauditovaných konsolidovaných výsledků první pololetí roku 2015 s bilanční sumou ve výši 146,747 miliard korun, což představuje 17% meziroční nárůst. Čistý zisk za dané období činil 1,035 miliard korun a zaznamenal tak v meziročním porovnání 11% růst.

Přečtěte si také

Na investování nemusíte být sami

Kolektivní investování může být vhodnou volbou pro ty investory, kteří se nechtějí sami rozhodovat, do kterých konkrétních cenných papírů investovat své peníze. Správa portfolií je svěřena odborníkům, kteří neustále sledují dění na finančních trzích a okamžitě reagují na nové kurzotvorné události.

Přečtěte si také

Řešením může být kombinace

Nová řada produktů v portfoliu J&T Banky nazvaná J&T Combi představuje spojení termínovaného vkladu a investice do fondu. Vámi vložené peněžní prostředky banka rozdělí na dvě poloviny – jednu uloží na termínovaný vklad se zvýhodněnou úrokovou sazbou a druhou polovinu investuje do podílových listů fondu.

Přečtěte si také

Investory zaplavily výsledky

Výsledková sezona v USA je v plné proudu, výsledky ohlásilo hned 143 společností. Řecko stále nemá jasno a bankrot země tedy stále hrozí. Unipetrol překvapil pozitivními výsledky. Slovensko zahájilo nabídku 49 % Slovak Telekomu. To jsou hlavní zprávy z trhu za uplynulý týden.

Přečtěte si také

Rok 2014 znamenal pro J&T BANKU více než 20% meziroční nárůst bilanční sumy.

Ta ke konci sledovaného období přesáhla úroveň 133,8 miliard korun.

Přečtěte si také

Dluhopisy jsou pro investory dobře čitelné

Termínované vklady lákají svou bezpečností, neboť jsou ze zákona pojištěny, a předem známým výnosem. Ten je však v posledních letech velmi nízký, neboť kopíruje politiku ECB. Proto získávají na stále větší oblibě jiné „dobře čitelné“ produkty, jako jsou dluhopisy a dluhopisové fondy.

Přečtěte si také

Fondy pro pravidelné investování nesou jméno J&T LIFE

Na podzim loňského roku rozšířilo nabídku produktů J&T Banky hned několik fondů životního cyklu s názvem J&T LIFE. Fondy s proměnlivou strukturou portfolia jsou primárně vhodné pro pravidelné investování k pevnému horizontu.

Přečtěte si také

Patrik Tkáč: Nehledali jsme investora, žijeme jako rodina

Lednový magazín Forbes přinesl velmi otevřený rozhovor s předsedou představenstva J&T Banky Patrikem Tkáčem. Patrik Tkáč v něm prozrazuje, proč se „rodina J&T“ rozhodla přibrat čínské partnery, co chystá v médiích a na horách a další zajímavé informace z dění ve skupině. Se svolením magazínu Forbes pro vás tento rozhovor přetiskujeme.

Přečtěte si také

J&T Banka partnerem turnaje WTA

J&T Banka Prague Open je oficiální název tenisového turnaje WTA 250, který se uskuteční v tenisovém areálu TK Sparta Praha od 27. dubna do 3. května.

Přečtěte si také

J&T Bond slaví 3. narozeniny. Jak se mu vede?

V listopadu 2011 bylo fondu dáno do vínku, že se stane novou vlajkovou lodí J&T Banky. Po třech letech se ukazuje, že tato loď si udržuje i přes zhoršenou ekonomickou situaci v Evropě dobrý směr. Od zahájení správy J&T Bond CZK vykázal 5,58 % p. a.

Přečtěte si také

Na konci třetího čtvrtletí J&T Banka hlásí už 42 tisíc klientů

Třetí kvartál přinesl J&T Bance příznivá čísla. Počet klientů ke konci sledovaného období činil 42 tisíc. Růst se dotkl také úvěrů, které v porovnání s loňským rokem vzrostly o 51 % a na konci září dosáhly hodnoty 70,83 miliard korun. Bilanční suma vzrostla o 36 %.

Přečtěte si také