Navigace
Top články

Fondy pro pravidelné investování nesou jméno J&T LIFE

Na podzim loňského roku rozšířilo nabídku produktů J&T Banky hned několik fondů životního cyklu s názvem J&T LIFE. Fondy s proměnlivou strukturou portfolia jsou primárně vhodné pro pravidelné investování k pevnému horizontu.

Přečtěte si také

Patrik Tkáč: Nehledali jsme investora, žijeme jako rodina

Lednový magazín Forbes přinesl velmi otevřený rozhovor s předsedou představenstva J&T Banky Patrikem Tkáčem. Patrik Tkáč v něm prozrazuje, proč se „rodina J&T“ rozhodla přibrat čínské partnery, co chystá v médiích a na horách a další zajímavé informace z dění ve skupině. Se svolením magazínu Forbes pro vás tento rozhovor přetiskujeme.

Přečtěte si také

J&T Banka partnerem turnaje WTA

J&T Banka Prague Open je oficiální název tenisového turnaje WTA 250, který se uskuteční v tenisovém areálu TK Sparta Praha od 27. dubna do 3. května.

Přečtěte si také

J&T Bond slaví 3. narozeniny. Jak se mu vede?

V listopadu 2011 bylo fondu dáno do vínku, že se stane novou vlajkovou lodí J&T Banky. Po třech letech se ukazuje, že tato loď si udržuje i přes zhoršenou ekonomickou situaci v Evropě dobrý směr. Od zahájení správy J&T Bond CZK vykázal 5,58 % p. a.

Přečtěte si také

Na konci třetího čtvrtletí J&T Banka hlásí už 42 tisíc klientů

Třetí kvartál přinesl J&T Bance příznivá čísla. Počet klientů ke konci sledovaného období činil 42 tisíc. Růst se dotkl také úvěrů, které v porovnání s loňským rokem vzrostly o 51 % a na konci září dosáhly hodnoty 70,83 miliard korun. Bilanční suma vzrostla o 36 %.

Přečtěte si také

„S klientem uzavíráme jednoduchou a férovou dohodu,“ říká ředitel retailového bankovnictví Pavel Němec

Nadstandardní zhodnocení peněz a žádná zbytečná administrativa. To je základní charakteristika segmentu Clear Deal, který na trhu úspěšně existuje už pátým rokem. Začínal u výhodně úročených termínovaných vkladů, dnes klientům nabízí možnost rozložit si investice hned do několika podílových fondů. Své úspory ve výši více než 32 miliard Kč svěřilo J&T Bance v České republice přes 22 tisíc klientů.

Přečtěte si také

Nový dluhopis s úrokem 5,20 % p. a.

J&T Banka v polovině září uvedla na trh dluhopisy společnosti J&T Global Finance IV, B.V., která je 100% dceřinou společností J&T Finance Group, S.E.

Přečtěte si také

Fond J&T Money slaví 2. narozeniny. A je co slavit

Jsou to už dva roky, co vstoupil podílový fond J&T Money CZK na trh. Za tu dobu se tu velmi dobře etabloval, investoři do něj vložili už miliardu korun. Není divu, v oblasti výnosu splnil fond očekávání a investorům přinesl od založení výnos 5,73 % p.a.

Přečtěte si také

Akcie klesají... Nastal čas nákupů?

Akciové trhy prožily poměrně negativní červenec, neboť na ně dolehla tíha ozbrojených konfliktů na Ukrajině a izraelská pozemní ofenziva v Gaze. K tomu se přidalo pár nedobrých korporátních výsledků v Evropě a měli jsme na pokles zaděláno…

Přečtěte si také

MAGNUS ART POKRAČUJE DRUHÝM ROČNÍKEM

Po loňské úspěšné premiéře chystá J&T Banka na září pokračování uměleckého projektu MAGNUS Art. Ten má za cíl propojit světy galerií a umělců s úspěšnými a zajímavými osobnostmi z komerčního či běžného světa.

Přečtěte si také

První čtvrtletí znamenalo pro J&T Banku další růst

J&T BANKA, jedna z nejvýznamnějších privátních bank na českém trhu, uzavřela první čtvrtletí s čistým ziskem 536 milionů korun, což je 1,5krát více v meziročním porovnání. Provozní zisk za dané období činil 1,036 miliardy.

Přečtěte si také

Zájem o vklady J&T Banky stále roste

Loňský rok uzavřela J&T Banka s čistým ziskem 1,069 miliard korun. Pokračuje tak v růstu a pozitivních výsledcích již několikátý rok po sobě. Už letos se mohou klienti těšit na řadu novinek v oblasti investic.

Přečtěte si také

J&T BANKA rostla i v roce 2013

J&T BANKA uzavřela rok 2013 s 34% meziročním nárůstem klientských vkladů a konsolidovaným ziskem přes 1 miliardu korun.

Přečtěte si také

J&T Banka podpoří projekty začínajících podnikatelů

Oblast start-upů v sobě skrývá mnoho zajímavých investičních příležitostí se zajímavým zhodnocením. J&T Banka se rozhodla podporovat a rozvíjet potenciál výjimečných mladých lidí, kteří budují firmy s realistickou vizí a mezinárodním přesahem, a vytvořila fond J&T Ventures I UPF.

Přečtěte si také

Nadační fond J&T hledá nové pěstouny

Díky novému projektu "Jak aktivně nacházet náhradní rodiče" chce Nadační fond J&T zprofesionalizovat procesy při výběru adeptů na pěstouny a také umožnit co největšímu množství dětí vyrůstat v rodině.

Přečtěte si také

J&T Banka je partnerem Nápadu roku

Cílem soutěže Nápad roku je pomáhat všem, kdo mají na papíře nebo ve fázi rozjezdu zajímavý podnikatelský nápad, s jejich uvedením na trh.

Přečtěte si také

J&T Banka navyšuje základní kapitál

J&T Banka navýšila základní kapitál o 5,7 miliardy korun formou upsání nových akcií.

Přečtěte si také

Pomáháme potichu, naše pomoc se nám ale vrací

Letos v létě to bude deset let, co Nadační fond J&T pomáhá ohroženým dětem, sociálně slabým rodinám s dětmi či lidem s handicapem. Za tu dobu si v neziskovém sektoru vydobyl velmi dobré renomé.

Přečtěte si také