Navigace
Top články

Nebuďme nevděční

Solidní jízdu předvedly v posledních týdnech akciové trhy téměř po celém světě, červen pak aspiruje na další superzelený měsíc – tedy zatím, to je nutné zdůraznit.

Přečtěte si také

Červen bude o naději

Covid a zase covid. Kolem tohoto slova se teď všechno točí. V Evropě a USA už dochází k postupnému oživování ekonomiky, novým ohniskem pandemie se stala Jižní Amerika. Analytici však začínají být mírně optimističtí a věří, že teď už se všechno začne rozjíždět.

Přečtěte si také

Na rozcestí

Poslední týdny na akciových trzích daly téměř zapomenout na probíhající pandemii koronaviru a hlavně na její ekonomické dopady. Na akciových trzích převládala pozitivní nálada, vyjádřeno akciovými indexy, ale nůžky se nám výrazně rozevřely. Zatímco technologické tituly odmazaly veškeré letošní ztráty, ostatní tituly dále drží ztráty okolo −30 % od začátku roku, nejvíce postižené sektory ještě více. Je čas nabrat akcie ze „staré školy“? To kdybych věděl…

Přečtěte si také

Světlo na konci tunelu

Tématem číslo jedna je stále covid-19, situace už ale vypadá o něco optimističtěji. V dubnu se akciím povedlo odmazat část předešlých významných ztrát a investoři reagují pozitivně na obrat v epidemiologických křivkách i na informace o postupném otevírání ekonomik.

Přečtěte si také

Rohlik.cz Finance navýšil emisi dluhopisů o 166 500 000 Kč

Přečtěte si také

Hypotékám se vloni moc nedařilo. Letos bude ještě hůře…

Přečtěte si také

Saudsko-ruská cenová válka na trhu s ropou dopadá hlavně na americké těžaře

Přečtěte si také

Speciální zpravodajský web k aktuálnímu dění na trzích

Přečtěte si také