Navigace
Top články

Dolaroví milionáři vnímají EU pozitivně

Po patnácti letech členství v Evropské unii považují čeští dolaroví milionáři za její hlavní výhodu přístup na společný trh, přínos k bezpečnosti naší země a zvýšení naší konkurenceschopnosti. Ukázal to J&T Banka Wealth Report 2019, unikátní výzkum o chování a záměrech českých a slovenských dolarových milionářů.b

Přečtěte si také

Schovejte se před zimou do tropů

Dejte vale zimním plískanicím a pošmourné obloze, v tropech je nyní tak krásně. „Abychom vám zjednodušili výběr dovolené, připravili jsme po vás tipy na osvědčené lokality a speciální zážitky,“ říká Pavlína Salaba z J&T Concierge.

Přečtěte si také

Situace s Čínou se uklidňuje. Vyhrotí se nyní vztahy USA s Íránem?

V průběhu prosince panovala na akciových trzích pozitivní nálada, která byla podpořena především blížícím se podpisem obchodní dohody mezi USA a Čínou a rostoucími šancemi na řízený odchod Velké Británie z Evropské unie. Vstup do nového roku však přinesl vyhrocení vztahů mezi USA a Íránem.

Přečtěte si také

Tomáš Rampula: Digitalizace osobní kontakt klienta s poradcem nenahradí

V lednu nastoupil do J&T Banky na pozici ředitele Externího prodeje Tomáš Rampula. Zodpovědný bude za nastavení a rozvoj obchodní spolupráce s významnými distribučními partnery banky z řad finančních poradců. „Když banka nemá prakticky žádnou pobočkovou síť a zároveň chce svoje produkty dostat ke klientům, použije logicky tento efektivní prodejní kanál,“ vysvětluje.

Přečtěte si také

S Magnusem do Špindlerova Mlýna

Nejznámější český lyžařský resort, který opakovaně zvítězil v anketě WSA o nejlepší lyžařské středisko v Česku, vstoupil do další sezony. Využijte své body z klubu Magnus a vyrazte do Krkonoš nejen za skvělým lyžováním.

Přečtěte si také

Musí být umění krásné? Na otázky odpovídá hravá kniha z edice Magnus Art

Jak by asi vypadal rozhovor Vincenta van Gogha s Andym Warholem? Můžeme se smát v galeriích? A může si umělec skutečně dovolit úplně všechno, nebo i umění má nějaké nepřekročitelné mantinely?

Přečtěte si také

Aukční rok 2019: Rekordy a vzestup online prodejů

Po patnácti letech členství v Evropské unii považují čeští dolaroví milionáři za její hlavní výhodu přístup na společný trh, přínos k bezpečnosti naší země a zvýšení naší konkurenceschopnosti. Ukázal to J&T Banka Wealth Report 2019, unikátní výzkum o chování a záměrech českých a slovenských dolarových milionářů.

Přečtěte si také

Ohlédnutí za fondy J&T Banky

Investice do fondů v posledních letech nabízejí velmi zajímavý výnos. J&T Banka jejich portfolio stále rozšiřuje, aby si klienti mohli vybrat nejvhodnější kombinaci výnosu a kolísavosti investice. Pojďme se podívat, jak se fondům v loňském roce dařilo.

Přečtěte si také

Co očekávat v roce 2020?

Závěr roku se nezadržitelně blíží, a tak pro vás analytici J&T Banky připravili kromě pravidelného měsíčního výhledu i zhodnocení klíčových témat roku nadcházejícího. Ve středu zájmu zůstává brexit a obchodní spor mezi USA a Čínou, podcenit bychom neměli ani výsledky prezidentských voleb v USA.

Přečtěte si také

Tipy na zimní dovolenou, s nimiž nešlápnete vedle

Rakousko, Itálie a Slovensko. To jsou nejoblíbenější destinace, kam Češi vyrážejí na zimní dovolenou. „Přidali jsme k nim další vyhlášená evropská lyžařská střediska a sestavili jsme pro vás tipy na kvalitní ubytování i na netradiční zážitky,“ říká Pavlína Salaba z J&T Concierge.

Přečtěte si také

Jak nahlížejí dolaroví milionáři na současnou ekonomiku

Poprvé za devět let lze u českých dolarových milionářů vysledovat zhoršení hodnocení současné ekonomické situace z hlediska investic. Ukázal to J&T Banka Wealth Report 2019, unikátní výzkum o chování a záměrech českých a slovenských dolarových milionářů.

Přečtěte si také

Potíže amerického repo trhu ukázaly rizika regulace

Přečtěte si také

S Magnusem za zážitky

Své body z klubu Magnus lze použít nejen na nákup pobytů a produktů, ale můžete je vyměnit i za vouchery na zážitky. Zpříjemněte si jimi závěr roku nebo je věnujte svým blízkým jako dárek.

Přečtěte si také

J&T Ventures uzavírá rok 2019 úspěšným exitem

Venture kapitálový fond J&T Ventures uzavírá rok 2019 úspěšným exitem. Jeho podíl ve fintech startupu Dateio kupuje dvojice významných bankovních domů Erste a AirBank. Služba umožňující cílený marketing na základě bankovních dat o platbách kartou spolupracuje již s osmi bankami, stovkami obchodníků a má dosah na více než milion klientů.

Přečtěte si také

Byznysmeni v Česku a na Slovensku vědí, jaké to je peníze nemít

Přečtěte si také