J&T BANKA spolu s MasterCard uvádí na český a slovenský trh novou prestižní kartu MasterCard World Elite

3-minutové čtení


Jako první na Slovensku a třetí v České republice uvádí na trh J&T BANKA spolu s MasterCard nejvýše postavenou prémiovou kartu MasterCard® World Elite. Nová karta s bezkontaktní technologií MasterCard® PayPass™ a elegantním designem kombinujícím matné a lesklé prvky přináší svým majitelům mnoho nadstandardních služeb, jako například life-style management od J&T Concierge či prestižní pojištění J&T Exclusive.  

„Privátní bankovnictví je především o unikátních produktech, zajímavých investicích a nadstandardních službách. Jsme proto velmi rádi, že se řadíme k prvním bankám v našem regionu, které tuto jedinečnou kartu svým klientům nabízí,“ komentuje Rastislav Vranka, manažer platebních karet J&T BANKY.

„Naším cílem je nabízet jednotlivým zákaznickým segmentům atraktivní platební řešení, která konečný uživatel ocení. Pro segment privátního bankovnictví je měřítkem toho nejlepšího v oblasti placení karta MasterCard World Elite. Tato karta není běžně dostupná a je určena jen pro bonitní klienty privátního bankovnictví s těmi nejvyššími nároky. Jsme rádi, že si J&T BANKA zvolila tento produkt a přinesla jej svým významným klientům,“ říká Matouš Michněvič, ředitel pro produktová řešení MasterCard.

Držitelé MasterCard World Elite mohou využívat nadstandardní službu J&T Concierge, která řeší oblast life-style managementu, například tedy zahrnuje pomoc s organizací cestování a volného času, nákupy, vzděláváním, správou nemovitostí či domácností. Služba concierge je k dispozici držitelům karty 24 hodin denně.

S novou kartou je spojeno cestovní pojištění J&T Exclusive pro celou rodinu vytvořené ve spolupráci s pojišťovnou Generali Slovensko. Jeho výhodou je, kromě nadstandardních pojistných částek a celosvětového krytí, také možnost připojištění až 5 osob určených držitelem karty, na které se pojištění vztahuje v plné výši bez nutnosti cestovat s držitelem karty.

Zejména milovníci golfu pak jistě uvítají golfové pojištění J&T Golf, díky kterému mají držitelé karty řadu výhod nejen v podobě pojištění golfového vybavení, ale také pojištění odpovědnosti za škodu, storna turnaje, nebo hole in one či pojištění green fee.

Další výhody spojené s vlastnictvím platební karty MasterCard World Elite jsou automatická členství v programech Priority Travel, který zahrnuje mezinárodní služby a výhody pro cestující jako jsou například hotelové slevy, slevy v autopůjčovnách nebo zabezpečení zavazadel či v programu Priority Pass, který jako jediný na českém trhu umožňuje bezplatný vstup bez omezení do více než 700 VIP salónků na letištích ve stovce zemí po celém světě, bez ohledu na leteckou společnost, třídu nebo letenku. V případě zpoždění nebo zrušení letu tak může držitel karty a jeho doprovod využít komfortního zázemí VIP salónků jak k práci, tak k odpočinku.

V případě dotazů prosím kontaktujte:

 

Monika Veselá                                                        Lucie Policarová                

J&T Banka, a.s.                                                     Ogilvy Public Relations

PR manažerka                                                        zastoupení MasterCard

Email: mvesela@jtbank.cz                                      Email: lucie.policarova@ogilvy.com

tel: +420 604 333 320                                            tel: +420 724 557 221