O2 CR představilo nové tarify včetně neomezených dat

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Milan Vaníček vede a koordinuje oddělení Research (výzkum finančních trhů), které se zamýšlí nad investičním výhledem a sestavuje investiční strategii, resp. zasazuje ji do očekávaného ekonomického a politického vývoje.
O2 CR včera představila své nové tarify včetně neomezených dat, které bude poskytovat od příštího pondělí. Celkově se jedná o navýšení objemu dat ve stávajících nabídkách a současně i o zlevnění. Tarif s neomezenými daty začíná na 1099 Kč/měsíc. Dále jsou odstupňovány datové tarify dle rychlosti. O2 CR se tak připojila ke konkurenci Vodafone a T-Mobile, které již obdobnou nabídku na trhu představily dříve. Budeme sledovat, jak se zvýšená konkurence a nové tarify resp. zlevnění projeví do čísel mobilní divize společnosti. Celkově však představení nových tarifů vnímáme jako nezbytný krok společnosti pro přinejmenším vyrovnání konkurenčního boje.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.