JTPEG Croatia vydá 5leté dluhopisy

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  Společnost JTPEG Croatia Financing I vydá dnes (10. května) 5leté bezkupónové dluhopisy JTPEG C.F. 0,00/27 (ISIN: CZ0003539892) v objemu 710 mil. korun.

Společnost JTPEG Croatia Financing I vydá dnes (10. května) 5leté bezkupónové dluhopisy JTPEG C.F. 0,00/27 (ISIN: CZ0003539892) v objemu 710 mil. korun. Cena dluhopisu u emise bude 69,01 % nominálu (1000 Kč), což implikuje výnos do splatnosti na úrovni 7,7 %. Dluhopis bude od 10. května zařazen na Regulovaný trh pražské burzy.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.