Kavárna Elektra má nového provozovatele

1-minutové čtení

Ostravská kavárna Elektra, která patří do sítě J&T Banka Café, získala od počátku února nového provozovatele. Společnost Jet Set Caffe má s vedením luxusních kaváren bohaté zkušenosti a návštěvníkům slibuje rozšíření nabídky jídel i nápojů. Přijďte někdy ochutnat!


J&T Banka Café představuje výjimečný koncept spojení útulné kavárny a bankovní pobočky. Při lahodné kávě si ve stylovém interiéru můžete vyřídit vše, co se týká vašich financí. Kromě ostravské Elektry je J&T Banka svým klientům k dispozici také v brněnské Café Trinity.

Když se J&T Banka rozhodla obnovit v Nádražní ulici slavnou prvorepublikovou kavárnu, bylo jasné, že se nebude jednat jen o retro pohled, ale spíše o soudobě interpretovanou klasiku. Velký důraz byl kladen na výběr materiálů a kvalitu provedení, za což byla kavárna nominována do prestižní soutěže Grand Prix architektů.

Dalším pilířem kvality se od počátku stala i zdejší gastronomie, kterou si mohou vychutnat nejenom klienti J&T Banky, ale i návštěvníci z řad široké veřejnosti. Nový provozovatel Jet Set Caffe slibuje posunout vysoko nastavenou laťku ještě o něco výš a nabízený sortiment rozšířit. Klientům a přátelům J&T Banky i nadále zůstává možnost využívat slevových karet.