J&T BANKA nabízí 4leté eurové dluhopisy realitní skupiny CPI

2-minutové čtení

J&T Banka nabízí čtyřleté eurové dluhopisy realitní skupiny CPI Property Group, které vydává prostřednictvím slovenské společnosti CPI Finance. Emise o objemu 50 milionů euro přináší cenné papíry v nominální hodnotě jednoho tisíce eur za kus s 5% ročním úrokem.

CPI Property Group investuje do diversifikovaného portfolia nemovitostí v desítce evropských zemí. Až na výjimky plynou zisky výlučně z nájemného a služeb spojených se správou nemovitostí. Skupina vlastní kancelářské i rezidenční budovy, nákupní centra, logistické parky nebo například síť hotelů pod značkou Clarion. „Za posledních více než 5 let spolupráce mezi CPI a J&T Bankou, se z CPI stala realitní jednička na středoevropském trhu s aktivy v hodnotě 4,4 miliardy eur a vlastním kapitálem 1,75 miliardy eur," říká Daniel Drahotský, ředitel divize Finanční trhy J&T Banky.

Úrok na nových dluhopisech splatných v únoru 2020 bude vyplácen pololetně, vždy 26. února a 26. srpna. Dluhopisy budou obchodovány na bratislavské burze cenných papírů a investoři je mohou získat prostřednictvím J&T Banky a vybraných obchodníků s cennými papíry. Emisi aranžovala společnost J&T IB & Capital Markets. Právní poradenství poskytla společnost    Allen & Overy.

 

J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch úspěšných, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty. Na majetek se díváme komplexně. Nabízíme služby a poradenství, které řeší nejen současné potřeby našich klientů, ale zohledňují i širší rodinné vztahy a delší časový horizont. Ochraňují majetek nejen před ekonomickými vlivy, ale i proti legislativním změnám a životnímu běhu. Zahrnují multigenerační správu majetku a nástupnictví, investiční poradenství, obchodování s cennými papíry, správu a strukturování majetku či služby life-style managementu. Pro klienty, kteří chtějí poznat rozdílnost přístupu privátní banky a vyzkoušet komfort a kvalitu služeb je připravena služba Clear Deal, která je přístupná od půl milionu korun a kromě termínovaných vkladů nabízí i omezené množství investičních příležitostí. Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic.

Do bankovního holdingu J&T Finance Group SE patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank AO,  banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu, slovenská Poštová banka a VABA banka v Chorvatsku. Více informací na: www.jtbank.cz

 

V případě dotazů prosím kontaktujte:

Monika Veselá

J&T BANKA, a.s.                                                   

PR manažerka

Email: mvesela@jtbank.cz

tel: +420 604 333 320