Rohlik.cz: Do skupiny vstupují noví akcionáři

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  Podle webu seznamzpravy.cz vstoupili do společnosti Velká pecka, která provozuje web rohlik.cz a další zahraniční weby, noví akcionáři.


Podle webu seznamzpravy.cz vstoupili do společnosti Velká pecka, která provozuje web rohlik.cz a další zahraniční weby, noví akcionáři. Těmi jsou podle serveru fondy Quadrille Technologies a Index Ventures, investiční skupina R2G Oldřicha Šlemra, fond kvalifikovaných investorů JTFG Fund I a Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD). Kapitál nových akcionářů by měl pomoci zafinancovat expanzi do zahraničí. Společnost Velká pecka, s.r.o., je dceřinou firmou Rohlik.cz Investment.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.