CSG: Představenstvo se rozšiřuje o finančního ředitele a šéfa Tatra Trucks

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  Skupina CzechoSlovak Group (CSG) včera informovala, že k 1. 1. 2024 bylo její představenstvo rozšířeno o dva nové členy


Skupina CzechoSlovak Group (CSG) včera informovala, že k 1. 1. 2024 bylo její představenstvo rozšířeno o dva nové členy. Nově do představenstva zasedli Zdeněk Jurák, který je od poloviny loňského roku finančním ředitelem firmy, a Lukáš Andrýsek, který je generálním ředitelem Tatra Trucks. Andrýsek zároveň vede nově vytvořenou divizi CSG Mobility, do níž patří právě automobilka Tatra Trucks nebo výrobce brzdových systémů pro vlaky DAKO-CZ. Představenstvo CSG je tak nově sedmičlenné. Jeho předsedou je majitel skupiny Michal Strnad a na pozicích místopředsedů jsou výkonný ředitel skupiny David Chour a hlavní právní zástupce Ladislav Štorek. Dalšími členy představenstva jsou ředitel pro akvizice Petr Formánek, ředitel pro zahraniční projekty David Štěpán a nově již zmínění Zdeněk Jurák a Lukáš Andrýsek. Zprávu hodnotíme jako neutrální.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.