Po USA představí výsledky i Evropa

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení
J&T Redakce
Následující dny se budou investoři upínat k výsledkové sezóně za 2Q20. K USA se přidá již v plné zbroji i Evropa. Mezi nejvýznamnější tituly, které budou zveřejňovat čísla, budou patřit například Mircrosoft, Intel, SAP či Roche. Zopakujeme, že celkově se očekávají slabá čísla, a proto bude o to více sledovaný výhled či komentář k poslednímu vývoji.

Samozřejmě bude trh sledovat pandemický vývoj či další posun u potenciálních výrobců vakcíny nebo léku na Covid-19. I pro nejbližší dny zůstáváme ostražití a očekávali bychom, že by zveřejňovaná čísla či jiné faktory, jako pokračující růst počtu nakažených, mohly investory krátkodobě znervóznět.  

Z makroekonomických zpráv se zaměříme v USA na čtvrteční týdenní data z trhu práce a v průběhu týdne na pravidelná data z trhu nemovitostí. 


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.