CTP začalo s výstavbou logistického parku v rakouském St. Pölten

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  
Logistický developer CTP včera informoval, že začal v Rakousku s výstavbou parku CTPark St. Pölten North. Jde o teprve druhý developerský projekt CTP v zemi, přičemž první projekt CTPark Vienna East je nyní již plně pronajatý ještě před dokončením. CTP uvedla, že se potvrdila její předchozí očekávání, že v Rakousku byl nedostatek moderních logistických ploch, a že v zemi pozoruje silnou poptávku. Nový logistický park v St. Pölten s 84 tis. m2 je výrazně větší než první park u Vídně s 51 tis. m2. Zprávu hodnotíme jako mírně pozitivní.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.