Sazka Group: Zájem o číselné loterie v ČR se rychle vrací k normálu

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Milan Vaníček vede a koordinuje oddělení Research (výzkum finančních trhů), které se zamýšlí nad investičním výhledem a sestavuje investiční strategii, resp. zasazuje ji do očekávaného ekonomického a politického vývoje.Podle mluvčího Sazky (české pobočka Sazka Group) zaznamenaly tržby z číselných loterií po vyhlášení nouzového stavu dvouciferný propad, ale postupně se vracely k normálu a v současné době je pokles v řádu jednotek procent.

Důvodem zájmu klientů jsou především vysoké jackpoty. Přestože jsme očekávali, že číselné loterie budou zasaženy méně než ostatní druhy hazardu, takto rychlý návrat klientů a tržeb je pro nás pozitivním překvapením a vývoj v ČR by mohl indikovat, že i v ostatních zemích, kde skupina působí, by se z pohledu tržeb mohla situace rychle stabilizovat.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.