Avast: Poslední den obchodování na londýnské burze

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  
Akcie Avastu se dnes naposledy obchodují na burze v Londýně. Akcionáři, kteří budou dnes ke konci obchodování držet akcie Avastu, obdrží kompenzaci ve formě hotovosti a nových akcií NortonLifeLock. Na pražské burze se akcie Avastu obchodovaly naposledy ve středu. Společnosti Avast a NortonLifeLock by měly fúzi formálně dokončit v pondělí 12. 9.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.