Hardwario se dohodlo s Ekotermem na napojení kotelen na IoT

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  
Společnost Hardwario včera oznámila, že se dohodla s českou společností Ekoterm na zavedení tzv. internetu věcí (IoT – Internet of Things) do jejích kotelen a výměníkových stanic. Díky IoT budou kotelny moci být vzdáleně monitorovány, což zjednoduší servisní práce a přinese úspory. Technický ředitel Ekotermu Petr Kuhn uvedl, že Hardwario je pro implementaci IoT spolehlivý partner, který dodá hardware, potřebnou konektivitu i napojení na dohledový systém. Hardwario neuvedlo, jaké tržby by spolupráce mohla přinést.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.