Rohlik Group: Konkurenční Billa spustila e-shop, nabízí dovoz do 3 hodin

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  Podle informací médií spustil obchodní řetězec Billa e-shop, který nabízí zákazníkům rozvoz potravin, drogerie a květin.

Podle informací médií spustil obchodní řetězec Billa e-shop, který nabízí zákazníkům rozvoz potravin, drogerie a květin. Minimální hodnota objednávky je 200 Kč, přičemž rozvoz je zdarma a doručení je garantováno do 3 hodin. Služba bude zatím fungovat v Praze a Brně, ale měla by se rozšířit i do dalších měst. Podle idnes.cz se Billa přidala k dalším 5 potravinářským řetězcům, které si již zřídily dovážkovou službu. Parametry rozvozu jsou podle nás podobné službě Rohlik.cz, a proto by Billa mohla představovat mírné zesílení konkurence.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.