Primoco navázalo spolupráci v Saúdské Arábii

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  
Český výrobce bezpilotních letounů Primoco UAV oznámil, že navázal spolupráci se saudskoarabskou společností Middle East Systems & Technology (MEST). Ta bude Primoco zastupovat pro oblast Perského zálivu a rovněž spolu založí společný podnik. Primoco dle tiskové zprávy dodá v dubnu letadla do Kurdistánu a připravuje kontrakty v dalších zemích Perského zálivu.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.