Rohlík.cz: Potíže s doručováním před Vánoci

1-minutové čtení
J&T specialista


Rozvážková služba Rohlík.cz zaznamenala před Vánoci výpadky při rozvozu potravin zákazníkům. Podle severu Seznamzpravy.cz některým klientům nedorazilo objednané zboží v důsledku neočekávaně vysokého počtu objednávek a nedostatku kapacity na straně firmy.

Rozvážková služba Rohlík.cz zaznamenala před Vánoci výpadky při rozvozu potravin zákazníkům. Podle severu Seznamzpravy.cz některým klientům nedorazilo objednané zboží v důsledku neočekávaně vysokého počtu objednávek a nedostatku kapacity na straně firmy. Většinový majitel a ředitel firmy Tomáš Čupr se zákazníkům omluvil s tím, že v obsluze zákazníků před Vánoci má společnost ještě rezervy. Podle Seznamu však podobné problémy měly i konkurenční služby, především Košík.cz, a podle nás tak nemusí jít pro Rohlík.cz o relativní ztrátu reputace.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.