PPF Telecom Group vydala dluhopisy za 0,5 mld. EUR

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  Společnost PPF Telecom Group, která zastřešuje telekomunikační aktivity v rámci skupiny PPF, včera upsala dluhopisy za 0,5 mld. EUR (cca 13,8 mld. Kč).

Společnost PPF Telecom Group, která zastřešuje telekomunikační aktivity v rámci skupiny PPF, včera upsala dluhopisy za 0,5 mld. EUR (cca 13,8 mld. Kč). Dluhopisy nesou fixní úrok 3,5 % p.a. a jsou splatné v květnu 2024. Úpis vedly banky BNP Paribas a HSBC, přičemž zájem investorů údajně výrazně překonal nabízený objem. PPF Telecom Group vlastní telekomunikační společnosti v ČR (O2 CR), v Maďarsku a na Balkáně.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.