Rohlik.cz se domluvil s Nespresso a Alnatura na zařazení produktů

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  Rohlik.cz se domluvil se společnostmi Espresso a Alnatura na zařazení nových produktů do svého sortimentu.

Rohlik.cz se domluvil se společnostmi Nespresso a Alnatura na zařazení nových produktů do svého sortimentu. Rohlík zařadí deset prémiových druhů káv v malých kapslích od značky Nespresso a přes 300 výrobků bio kosmetiky a potravin od společnosti Alnatura. Šéf marketingu Rohlíku Olin Novák uvedl, že prodeje kávy firmě rostou 1,5x rychleji než obrat celého sortimentu.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.