CTP koupilo pozemky v Ostravě, postaví svůj největší sklad v ČR

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  Logistický developer CTP oznámil, že koupil pozemky v Ostravě-Hrušově o celkové rozloze 330 tis. m2. Prodejcem byla společnost Bluehouse Capital. Na pozemcích je již existující první fáze logistického skladu na 18 tis. m2 se třemi nájemci (Hyundai Steel, LogFlex, Prosperplast).


Logistický developer CTP oznámil, že koupil pozemky v Ostravě-Hrušově o celkové rozloze 330 tis. m2. Prodejcem byla společnost Bluehouse Capital. Na pozemcích je již existující první fáze logistického skladu na 18 tis. m2 se třemi nájemci (Hyundai Steel, LogFlex, Prosperplast). CTP začne v první polovině roku rozšiřovat tuto budovu o dalších 74 tis. m2 na místě bývalé chemičky, čímž vznikne největší sklad CTP na území ČR. CTP má v Ostravě již další dva sklady a celkově v ČR již budovy na 51 místech.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.