Rohlík chce v říjnu do Rakouska

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  Šéf Rohlíku Tomáš Čupr uvedl pro časopis Forbes, že společnost vstoupí na rakouský trh v říjnu tohoto roku.

Tamní rozvážkový web ponese název Gurkerl (Okurka). Ke konci roku by pak Rohlík chtěl vstoupit i do Německa, především do oblasti Mnichova. Čupr také zopakoval, že v letošním kalendářním roce chce Rohlík zdvojnásobit tržby na cca 8 mld. Kč.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.