J&T BANKA rozšiřuje produktovou řadu J&T Combi a snižuje sazby

3-minutové čtení

J&T BANKA rozšiřuje nabídku produktů kombinujících termínované vklady se zvýhodněnou sazbou s investicemi do fondů. Řada J&T Combi tak všem investorům nabízí hned čtyři produkty s ročním či tříletým investičním horizontem.

„Budoucnost jednoznačně vidíme v investicích. Doba depozitních produktů, tak jak je všichni známe, je v tuto chvíli pryč. Vedle akciových titulů či korporátních dluhopisů spatřujeme cestu v kolektivním investování prostřednictvím podílových fondů,“ komentuje rozšíření produktové řady Vlastimil Nešetřil, výkonný ředitel J&T Banky.

Minimální vložená částka do produktů J&T COMBI je půl milionu korun, maximální pak 2 miliony korun. Veškeré vložené finanční prostředky jsou dle volby rozděleny buď stejným dílem, nebo v poměru 30 : 70 mezi termínovaný vklad a podílový fond. J&T COMBI s ročním termínovaným vkladem je nabízen s investicí do podílového fondu J&T Money CZK. Nejlepší smíšení fond, podle ankety Fincentrum & Forbes Investice roku 2015, investuje do nástrojů s pevným výnosem, především do dluhových cenných papírů, instrumentů peněžního trhu včetně směnek a termínovaných vkladů. Druhou variantou je tříletý termínovaný vklad s podílovým fondem J&T Bond CZK, jehož cílem je dosažení kapitálového růstu v dlouhodobém horizontu zejména prostřednictvím investic do dluhopisů, a to i instrumentů s vyšším investorským rizikem. Fond je určen zejména dlouhodobým investorům, kteří požadují výnos výrazně přesahující zhodnocení bankovních vkladů, ale kteří jsou schopni tolerovat a finančně unést i krátkodobé ztráty.

 

Přehled produktů J&T Combi v nabídce 

NázevPoměr vklad : fondInvestiční horizontSazba u vkladu 
J&T Combi Money50 : 501 rok1,6 % p.a.
J&T Combi Money30 : 701 rok1,8 % p.a.
J&T Combi Bond50 : 503 roky1,8 % p.a.
J&T Combi Bond30 : 703 roky2,1 % p.a.

Zároveň dochází ke snížení sazeb u termínovaných vkladů, které nejsou kombinované s investicemi. Roční termínované vklady jsou od 15. 2. 2016 úročeny sazbou 1,1 % p.a., dvou a pěti-leté pak sazbou 1,4 % p.a.. Změna sazeb se samozřejmě netýká již založených vkladů. Ke všem termínovaným vkladům se váže prémie v podobě mimořádného úroku ve výši až 0,6 % ve formě bodů do klubu Magnus.

 

J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch úspěšných, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty. Na majetek se díváme komplexně. Nabízíme služby a poradenství, které řeší nejen současné potřeby našich klientů, ale zohledňují i širší rodinné vztahy a delší časový horizont. Ochraňují majetek nejen před ekonomickými vlivy, ale i proti legislativním změnám a životnímu běhu. Zahrnují multigenerační správu majetku a nástupnictví, investiční poradenství, obchodování s cennými papíry, správu a strukturování majetku či služby life-style managementu. Pro klienty, kteří chtějí poznat rozdílnost přístupu privátní banky a vyzkoušet komfort a kvalitu služeb je připravena služba Clear Deal, která je přístupná od půl milionu korun a kromě termínovaných vkladů nabízí i omezené množství investičních příležitostí. Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic.

Do bankovního holdingu J&T Finance Group SE patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank AO,  banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu, slovenská Poštová banka a VABA banka v Chorvatsku. Více informací na: www.jtbank.cz

 

V případě dotazů prosím kontaktujte:

Monika Veselá

J&T Banka, a.s.                                                   

PR manažerka

Email: mvesela@jtbank.cz

tel: +420 604 333 320