Kdo jsme | J&T Banka
Navigace

Kdo jsme

J&T Banka, těší nás

Jsme privátní a investiční banka pro ty nejnáročnější. Pečujeme o klienty, kteří chtějí svůj majetek nejen rozšiřovat, chránit ho a uchovávat pro další generace, ale také si ho užít. S našimi klienty navazujeme dlouhodobá partnerství založená na vzájemné důvěře. Díky tomu známe přání a potřeby každého z nich a dokážeme je i do detailu naplnit.

Na majetek nahlížíme v souvislostech. Objevujeme skrytý potenciál na nečekaných místech a vytváříme nové investiční příležitosti. Stability a celoživotního výnosu totiž nelze dosáhnout setrvačností, nýbrž jen neustálým pohybem.

Naší motivací je společný růst. Dařit se nám může pouze tehdy, daří-li se našim klientům.

Rozumíme světu peněz

Opíráme se o zázemí bankovního holdingu J&T Finance Group SE, do něhož patří také naše slovenská pobočka a J&T banka d.d. v Chorvatsku. Patříme mezi největší vydavatele dluhopisů v České republice. Prostřednictvím J&T IB Capital Markets zprostředkováváme prodej dluhopisů významných hráčů v regionu.

Jmění našich klientů chráníme před ekonomickými vlivy, legislativními změnami stejně jako dopady nečekaných událostí, které život přináší. Naši špičkoví analytici každý den sledují dění na světových finančních trzích. Díky tomu dokážeme pružně reagovat na jakékoliv makroekonomické změny. Portfolio manažeři spravují naše fondy s jediným cílem – zaručit jejich maximální výkon a výnos. Naši privátní bankéři pak namísto jednotlivých produktů vždy předkládají finanční řešení na míru každé situaci a s ohledem na rodinné zájmy i vazby klienta. Díky dokonalé synergii těchto tří expertních týmů je o peníze našich klientů vždy dobře postaráno a ti se tak mohou věnovat tomu, co je pro ně skutečně důležité. Ať už v byznysu nebo v životě.

Našim klientům přinášíme finanční inspiraci v pravidelné unikátní studii Wealth Report. Jedná se o soubor našich vlastních poznatků a dat včetně zasvěcených informací, které s námi dolaroví milionáři sdílejí již od roku 2010.

Klientům jsme partnerem, poradcem, ale také zprostředkovatelem unikátních zážitků prostřednictvím služby J&T Concierge.

Jsme stále v pohybu

1998
Založili jsme J&T Banku
2006
Otevřeli jsme pobočku na Slovensku
2010
Akvizice finanční skupiny Atlantik finanční trhy
2013
Založili jsme venture kapitálový fond J&T Ventures
2014
Expandovali jsme na chorvatský trh jako J&T Banka d.d.
2020
Přestěhovali jsme se s celou skupinou do Karlínské Rustonky
2020
Založili jsme J&T Investments, přelomové investiční řešení v naší nabídce
2021
S J&T Investments vstupujeme na Pražskou burzu

Tvoříme budoucnost

Vyhledáváme projekty a osobnosti, které dokáží ostatní inspirovat, mění věci k lepšímu a kultivují společnost.

Jsme privátním partnerem Josefa Špačka, nejmladšího koncertního mistra v historii České filharmonie. S tímto špičkovým tělesem spolupracujeme i jinak. Investovali jsme do nákupu violoncella z roku 1911 od proslulého houslaře Stefana Scarampelly a zapůjčili ho České filharmonii pro dalšího jejího koncertního mistra Václava Petra.

Sdílíme také hodnoty špičkových sportovců, především fair play, vytrvalost a odvahu riskovat. Sport pokládáme za jednu z nejvýraznějších forem propagace naší země ve světě, proto jsme se stali generálním partnerem České ragbyové unie. Dále podporujeme parkurový sport. Společně s týmem ESC Olomouc se nám podařilo vrátit do České republiky mezinárodní skokové závody CSI*- W. Působíme rovněž jako partner mezinárodního turnaje v beachvolejbalu J&T BANKA OSTRAVA beach OPEN a tenisového turnaje WTA J&T Banka Prague Open.

Rodinné principy a zásady jsou nám vlastní od samotného vzniku J&T Banky. Projekt Hledáme rodiče spolu s ostatními aktivitami Nadace J&T a Nadácie J&T jsou tak jejich přirozeným pokračováním.

Zastáváme názor, že byznys by se měl odehrávat v klidu a v příjemném prostředí. Za tímto účelem jsme vytvořili jedinečný koncept propojení útulné kavárny a bankovní pobočky J&T Banka Café. Myšlenka „noblesse oblige“ stála také u zrodu Magnus Magazínu – časopisu o lidech, příbězích, vizích, událostech, místech, firmách, značkách, objektech a hodnotách, které je dobré znát. Těší nás jeho dobré přijetí nejen našimi klienty, ale zejména také odbornou veřejností, která Magnus Magazínu udělila zlato na prestižní designérské soutěži European Design Awards 2012.