Navigace

Kdo jsme

Díky klientům, díky výnosům

Díky klientům, díky výnosům

Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím. Ale také si ho užít. Vytváříme investiční příležitosti a cíleně investujeme do budoucnosti, protože stability lze dosáhnut jen díky neustálému pohybu.

Tvoříme součást bankovního holdingu J&T Finance Group SE

BANKOVNÍ HOLDING

Tvoříme součást bankovního holdingu J&T Finance Group SE, do něhož patří také naše slovenská pobočka, ruská J&T Bank AO, J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu a J&T banka d.d. v Chorvatsku.

Rozumíme náročným a bohatým

Rozumíme náročným a bohatým

V současné době pečujeme o více než 50 000 milionářů. Svým klientům rozumíme a víme, co řeší, co je pálí a kam investují. Informace, které s námi dolaroví milionáři sdílejí, již od roku 2010 zpracováváme do unikátní studie Wealth report, protože právě úspěšní a bohatí nejlépe odrážejí stav vyspělosti společnosti, ve které žijí.

Rosteme spolu s našimi klienty, protože jen když roste zisk klientů, může růst i banka. Pro své klienty jsme partnerem, poradcem, ale i ale i zprostředkovatelem unikátních zážitků prostřednictvím služby J&T Concierge. Zajistíme pro ně cestu kolem světa, nákup zboží z limitované edice nebo třeba zastupování na aukcích. Zkrátka pomáháme jim užít si svoje peníze.

Na majetek se vždy díváme komplexně

Na majetek se vždy díváme komplexně

Nabízíme služby a poradenství, které řeší nejen současné potřeby našich klientů, ale zohledňují i širší rodinné vztahy a přinášejí celoživotní výnos.

Všechny produkty a služby
Život je investice

Život je investice

Bohatá společnost je základní podmínkou naší dlouhodobé existence. Věříme v zásadní význam elit pro budoucí vývoj a v  jejich pozitivní vliv na každého jednotlivce. Proto vyhledáváme projekty a osobnosti, které dokážou zlepšit naši budoucnost.

Celoživotní výnos

Celoživotní výnos

Největší investiční příležitostí je sám život. A čím více do něj vložíte, tím více vám život vrátí.

Celoživotni výnos
Magnus Art

Magnus Art

Magnus Art je jedinečná platforma J&T Banky na podporu umění, která vznikla citlivou kombinací umu a jmění.

Parkur

Parkur

Koňský parkurový sport je ušlechtilý, rychlý, precizní, ale i vytrvalý, silný a nechybí v něm adrenalin.

J&T Bance se podařilo společně s týmem ESC Olomouc v roce 2014 vrátit do České republiky Mezinárodní skoky CSI3* W.

Tenis

Tenis

Tenistky a tenisté byli vždy jedněmi z nejznámějších Čechů a Slováků ve světě. Navrátilová, Mandlíková, Suková, Novotná, Cibulková, Kvitová, Drobný, Kodeš, Lendl, Mečíř, Korda, Vajda, Berdych či Štěpánek. Zmínit musíme ale i jména nastupující generace jako Veselý, Pavelka, Plíšková nebo Čepelová. Investice do tenisu tak není jen podporou sportu, ale propagací úspěchu České i Slovenské republiky. Jsme generálním partnerem turnaje WTA J&T Banka Prague Open. Skupina J&T je zároveň partnerem české tenisové reprezentace mužů i žen, Národného tenisového centra v Bratislavě a partnerem nadějné slovenské tenistky Jany Čepelové.

ČESKÁ FILHARMONIE

ČESKÁ FILHARMONIE

Podporujeme talent, odhodlání a jedinečnost, a proto jsme se stali privátním partnerem Josefa Špačka, nejmladšího koncertního mistra v historii České filharmonie. Součástí spolupráce s Českou filharmonií je i naše investice do violoncella od slavného výrobce Stefana Scarampelly z roku 1911. Nástroj byl po zakoupení zapůjčen České filharmonii, kde na něj hraje koncertní mistr Václav Petr. Violoncello tak získává nejen na hodnotě, ale také „zlepšuje zvuk“ našeho nejslavnějšího hudebního tělesa. 

Hledáme rodiče

Hledáme rodiče

Rodinné principy a zásady jsou základem vnitřní kultury J&T od jejího vzniku.

Je pro nás proto zcela přirozená aktivní podpora projektu Hledáme rodiče, ale i ostatních aktivit Nadačního fondu J&T a Nadácie J&T.

Magnus magazín

Magnus magazín

Magazín pro klienty a přátele J&T Banky.
Hlavním posláním Magnus Magazínu je podpora myšlenky „noblesse oblige“. Tato idea staví na tom, že postavení zavazuje a bohatství a svoboda jsou především věcí osobní a společenské zodpovědnosti.

Magnus je o lidech, příbězích, vizích, událostech, místech, firmách, značkách, věcech a hodnotách, které je dobré znát. Magnus je držitelem zlata za nejlepší evropský časopis, které obdržel na klání prestižní evropské designérské soutěže European Design Awards 2012.

J&T Banka Café

J&T Banka Café

J&T Banka Café představuje výjimečný koncept spojení útulné kavárny a bankovní pobočky.

J&T Banka Café