Navigace

Síla, krása, rychlost, chytrost.

25.-30. dubna 2016 proběhne v pražské Stromovce další ročník ženského tenisového turnaje J&T Banka Prague Open, s navýšenou dotací půl milionu dolarů.

 

České tenistky Karolína Plíšková, Lucie Šafářová a Barbora Strýcová budou hlavními hvězdami turnaje WTA, kterému jsme již druhým rokem titulárním partnerem. Turnaj oproti loňskému roku navýšil dotaci z 250 na 500 tisíc dolarů, což umožňuje účast hned dvou hráček ze světové desítky.

 

Přihlášky na turnaj budou uzavřeny 15. března, ale již nyní víme, že by měla přijet italská hráčka Roberta Vinciová, která loni na US Open porazila v semifinále Serenu Williamsovou a překazila jí možnost získat kalendářní Grand Slam.

 

J&T Banka Prague Open letos poskytne jedinou příležitost vidět české hráčky v akci na domácí půdě. Vstup na turnaj bude zdarma a slibuje kapacitu centrálního dvorce 2 700 diváků a dalších 1 000 míst na kurtu čísla jedna.

 

A pokud si stále nejste jisti, jestli turnaj navštívíte, připravili jsme speciální pozvání třech českých tenisových jedniček. Pro propagaci turnaje nafotily oficiální plakát a především natočily rozhovory, kde poučují moderátora Libora Boučka.

 

Podívejte se na první z nich – Strýcová vs. Bouček.