Navigace

S Magnusem za vínem z Pálavy

Pod svahy Pálavy kousek od vrchu Děvína funguje už 20 let vinařství Reisten, butikové vinařství zaměřené na produkci prémiových pálavských vín, zejména odrůd Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský a Rulandské bílé. Letošní ročník bude první, který vznikne pod novým majitelem – společností J&T Wine Holding. Využijte body Magnus a ochutnejte průřez jeho nabídkou.

Vinařství Reisten bylo založeno v roce 1999 se záměrem produkovat výhradně vysoce jakostní přívlastková vína určená nejen pro vysokou gastronomii či vinotéky, ale pro všechny, kteří si chtějí víno skutečně vychutnat a užít. Tomu byla podřízena volba viničních tratí, výběr odrůd, způsob pěstování a sklizně a v neposlední řadě i celý proces vinifikace od zpracování hroznů po finalizaci jednotlivých vín.

Díky vlastním vinicím vinařství získalo nezávislost na dodavatelích hroznů, což umožnilo soustředit se na zvyšování kvality hroznů. V roce 2001 vinohradníci zahájili výsadbu a  poprvé víno výhradně z vlastních hroznů vyrobili v ročníku 2005. Na přelomu letošního roku vinařství získala společnost J&T Wine Holding, která už ve svém portfoliu má značku Kolby.

 

Proměňte své Magnus body ve víno

Výběr řady Kabinett 2014, 2015 a 2016

Milovníci vín se mohou spolehnout na tradiční „šmrnc“ reistenovských vín, který je navíc ovocitě vzletnější a chuť je šťavnatě pitelná, s téměř dokonalou harmonií zbytkového cukru a živé kyselinky. Lehce vyšší cukr, ovšem u stále suchého vína, nabídne zážitek z popíjení v průběhu celého večera. 

Karton 6 lahví vín Reisten Výběr řady Kabinett 2014, 2015 a 2016 (včetně ceny za dopravu) v původní hodnotě 1 090 Kč získáte se slevou 15 % jen za 3 706 bodů.

Výběr řady Classic 2015 a 2016

Řada Classic je vlajkovou lodí vinasřství Reisten. Vína této řady jsou pouze přívlastková a vždy suchá s obsahem cukru max. 10g/l a alkoholu do 13 %. Hodí se jak pro gastronomii, tak pro příjemné odpolední posezení s přáteli. Vína řady Classic jsou plná s typickým charakterem jednotlivých odrůd a otiskem místního terroir, který se projevuje hlavně v jejich minerálnosti a příjemné kyselince.

Karton 6 lahví vín Reisten Výběr řady Classic 2015 a 2016 (včetně ceny za dopravu) v původní hodnotě 1 459 Kč obdržíte se slevou 15 % za 4 961 bodů.