Navigace

S Magnusem na hory

Využijte své Magnus body při plánování dovolené. V nabídce najdete řadu kvalitních hotelů, užít si můžete wellness nebo degustaci v pivovaru a přidáme i tipy, kde zabavit děti. Léto je tady, tak si ho vychutnejte naplno!

Za perlou Krkonoš

Přijměte pozvání do největšího horského střediska nejenom v Krkonoších, ale v celé České republice. Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 575–1555 metrů na řece Labi, jen několik kilometrů od jejího pramene. Nabízí vám nepřebernou řadu možností pro sportování, adrenalinové zážitky či wellness i posezení v některé z mnoha hospůdek i luxusních restaurací.

Středisko připravilo i letos pro návštěvníky bohatý program. Třeba 2. srpna sem zavítá spanilá jízda amerických veteránů. Dorazit by měla ve 13.30, následovat bude doprovodný program. Jen o den později si můžou vaše ratolesti vyzkoušet závod na šlapacích buginách na upravené závodní trati v místním skiareálu nebo můžete vyrazit fandit (odvážlivci se i zapojit) na tradiční  závod Krkonošská 50.

 

Tipy z nabídky Magnus

Amenity Resort Špindlerův Mlýn

Amenity Resort Špindlerův Mlýn nabízí ubytování v novém čtyřhvězdičkovém hotelu a moderních mezonetových apartmánech a apartmánech s terasou s krásným výhledem do okolní přírody. K dispozici je wellness, restaurace podávající lokální i mezinárodní speciality a dvě bowlingové dráhy.

Ubytování pro dvě osoby se snídaní na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji Standard Double Room v termínu do 31. 8. 2019 v hodnotě 2 475 Kč získáte  se slevou 5 %, a to za 9 405 bodů.

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Poznejte skvělý servis čtyřhvězdičkového hotelu, vysokou úroveň gastronomie a nadstandardní wellness služby pro ty nejnáročnější hosty v jedinečném prostředí Špindlerova Mlýna.

Rodinný pobytový balíček v termínu do 30. 9. 2019 na dvě noci pro 2 dospělé osoby + 2 děti do 14,9 let  ve dvou dvoulůžkových pokojích typu Superior včetně snídaně v hodnotě 8 875 Kč můžete mít se slevou 20 % již za 28 400 bodů.

Výhodné nákupy s GOPASS

Využijte své Magnus body při nákupu jízdenky na lanovku, občerstvení na Medvědíně nebo pořízení outdorového oblečení. Vyberte si na http://gopass.cz, přihlaste se do svého GOPASS účtu (je nutná předchozí registrace) a následně zvolte při platbě možnost zaplatit Magnus body.

 

Ve stínu Ještědu

Hlavním symbolem Liberce i celého Libereckého kraje je zdálky viditelný Ještěd – horský hotel s televizním vysílačem, krytým vyhlídkovým ochozem, restaurací a kavárnou. Téměř 100 metrů vysoká věž s neobvyklým tvarem vznikla podle návrhu architekta Karla Hubáčka a během několika desítek let získala řadu ocenění včetně prestižní Perretovy ceny. Nejjednodušeji se na Ještěd dostanete lanovkou, kterou provozují České dráhy. V provozu je denně od 8 až do 19 hodin.

Nejstarší tuzemská zoo je díky bílým tygrům dostatečně známá. Byli už jste ale i v nedaleké botanické zahradě, jejímiž doménami jsou sbírky orchidejí, kapradin, broméliovitých a masožravých rostlin? Za zhlédnutí jistě stojí i zdejší pavilon akvárií.

Chystáte-li se do Jizerských hor v polovině prázdnin, zapište si do diáře, že ve sportovním areálu Vesec se od 25. do 28. července koná hudební festival Benátská!, na kterém vystoupí například Karel Gott nebo švédští Europe. Za další hudbou můžete zajít 17. srpna. Ve vratislavickém zámeckém parku zahrají The Vintage Band, MIRAI a Michal Hrůza s kapelou Hrůzy. Vstup je zdarma.

 

Tipy z nabídky Magnus

Clarion Grandhotelu Zlatý Lev, Liberec

Hotel slouží svým hostům již od roku 1906, kdy jej u příležitosti česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I. Umístěn je v parkové zóně města Liberce, v jeho historické části v sousedství libereckého zámku.

Pobytový balíček Wellness víkend Superior  pro dvě osoby na 2 noci v termínu  v hodnotě 4 796 Kč obdržíte se slevou 15 % za 16 300 bodů..

Wellness hotel Babylon

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném wellness centru, které je součástí Wellness Hotelu Babylon. Na ploše větší než 1000 m2 naleznete vše, co budete potřebovat k zaslouženému odpočinku. Rozmanité procedury aktivují všechny vaše smysly a důkladně prohřejí vaše tělo. Na výběr je například bylinková inhalace, římská pára, tepidarium, klasická i finská sauna, ochlazovací bazénky, turecká lázeň, oxygenoterapie či ledová studna.

Pobyt ve Wellness Hotelu Babylon na jednu noc pro 2 dospělé osoby a 2 děti získáte se zvýhodněním 11,7 % za 12 640 bodů. V ceně je neomezený vstup do Aquaparku, Lunaparku, IQparku, IQlandie a ZOO Liberec po celou dobu pobytu.

Svět vědy v science centru iQLANDIA

Splňte si své sny! Liberecké science centrum iQPARK nabízí čtyři podlaží nabitá interaktivními exponáty a zážitky.

Rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti do 15 let) do science centra iQLANDIA  v hodnotě 670 Kč si vyměníte za 2 144 bodů (sleva 20 %).

 

Za horskými velikány

Chcete-li navštívit velehory (hory vyšší než 2000 metrů), máte to nejblíže na Slovensko. Ve Vysokých Tatrách najdete túry vhodné pro lehkou turistiku a pro náročné horské přechody sedel nebo výstupy na vrcholy až do výšky 2500 m n. m.  Nízké Tatry nabízejí především hřebenové přechody, ale i zajímavá, ledovci tvarovaná údolí s jeskyněmi.

Celé pohoří skýtá pozoruhodné množství přírodních krás a kulturních zajímavostí. Určitě zavítejte do některé z jeskyní (Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Važecká nebo Belianska jaskyňa), na středověké hrady (Spišský hrad, Strečno, Oravský hrad) nebo do termálních lázní a aquaparků (Tatralandia, Bešeňová).

Budete-li se vyskytovat v blízkosti Štrbského Plesa, zajděte se 27. července podívat na Benátskou noc. Čeká vás romantické veslování po plese, jemné tóny harfy a živé zrcadlové sochy. Poetický večer zpříjemní kulturní program, ochutnávky z grilu a degustace vín. Na poslední srpnovou neděli místní připravili Dny obce Štrba, kde kromě hudebního programu budou připraveny i atrakce pro děti.

Tatranská Lomnice a Nový Smokovec připravily na celé prázdniny festival Tatranské kulturní léto, který zahrnuje hudební i filmová představení. Pod širým nebem tu zahrají třeba Peter Cmorík, Katka Knechtová nebo Celeste Buckhingem. Podrobný program najdete na www.vysoketatry.sk.

 

Tipy z nabídky Magnus

Každý týden jsou pro vás připraveny nové last minute nabídky se slevou až 50 % například do hotelů Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Tři Studničky, Hotel Bešeňová, Grandhotel Praha, Hotel FIS, Hotel Galeria, Holiday Village Tatralandia či Grandhotel Jasná.

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.