Navigace

Nový J&T Combi RENTIER

J&T BANKA rozšiřuje nabídku produktů kombinujících termínované vklady se zvýhodněnou sazbou s investicemi do podílových fondů. Vedle fondů J&T BOND a J&T MONEY je možné atraktivně úročený termínovaný vklad kombinovat s investicí i do letos uvedeného fondu J&T RENTIER.  Investoři tedy mohou vybírat ze šesti variant s ročním či tříletým investičním horizontem.

„Čeští investoři si více uvědomují, že žijeme v době, kdy pro zajímavější zhodnocení finančních prostředků je potřeba investovat. J&T Combi jsme před pěti lety nabídli především těm, kteří s investicemi teprve začínají. Kombinace atraktivní úrokové sazby na termínovaném vkladu s příležitostí investovat do oceňovaných fondů J&T je od té doby stále více oblíbená,“ říká Kateřina Dalecká, šéfka Investičního centra J&T Banky.

Minimální vložená částka do J&T COMBI je půl milionu korun, maximální pak 2 miliony korun. Veškeré vložené finanční prostředky jsou dle rozhodnutí klienta rozděleny buď stejným dílem, nebo v poměru 30 : 70 mezi termínovaný vklad a podílový fond. Fondy J&T BOND a J&T MONEY již získaly mnohá ocenění – např. Fond roku nebo Investice roku společnosti. Smíšený fond J&T RENTIER má v aktivně řízeném portfoliu zastoupeny akcie a dluhopisy, jejichž vzájemný poměr se pohybuje v rozpětí 30 % až 70 % .

Pro založení J&T COMBI je potřeba běžný účet v J&T Bance. Zvýhodněnou úrokovou sazbu zvoleného termínovaného vkladu pak banka připíše, pokud v průběhu celé doby trvání tohoto termínovaného vkladu bude klient držet i podílové listy fondu, do kterého investoval v rámci J&T COMBI.

 

Název Poměr vklad : fond Investiční horizont Sazba u vkladu 
J&T Combi RENTIER 50 : 50 3 roky 2,7 % p. a.
J&T Combi RENTIER 30 : 70 3 roky 3,0 % p. a.

Více informací o produktech J&T Combi naleznete zde.