Navigace

S Magnusem do Říma

Podzimní dny lákají k cestám za poznáním. Počasí na procházky po městě bývá tak akorát, prázdninové návaly turistů už opadly, a tak je čas navštívit metropole, kterým se v sezoně každý bedekr doporučuje raději vyhnout. Využijte své Magnus body naplno a vyrazte do Říma.

Milujete film Prázdniny v Římě s okouzlující Audrey Hepburnou a šaramantním Gregory Peckem v hlavních rolích? Splňte si sen a podívejte na místa, kde se snímek natáčel. Seznam lokací najdete například na www.filmovamista.cz, a to včetně adresy a GPS souřadnice. Dohledat si tu můžete fontánu, kolem které projíždí princezna ukrytá v zásobovacím voze, ulici, kterou jede na mopedu ,nebo místo, kde Ann usnula mezi vykopávkami.

Co určitě nevynechat

Koloseum a Forum Romanum jsou dvě místa, která při návštěvě Říma prostě nelze opomenout. To je, jako kdybyste při návštěvě Paříže vynechali Eiffelovku. Pokud bude u jejich vstupu fronta, máme pro vás tajný tip, jak se jí vyhnout. Hned vedle Fora Romana se nachází kostel San Giuseppe dei Falegnami, v jehož podzemí si můžete prohlédnout nejstarší dochované římské vězení. Kromě toho, že prostory kostela určitě také stojí za vidění, tu zakoupíte integrovaný lístek zahrnující návštěvu žaláře, Kolosea a Fora Romana.

Kde se ubytovat:

Hotel Holiday Inn Rome****

Hotel Holiday Inn Rome se nachází v obchodní části Říma, pouhých 500 metrů od železniční stanice Muratella zajišťující spojení s centrem města i letištěm Fiumicino. Rádi jej využívají na svých pracovních cestách byznysmeni, protože je vzdálený jen kilometr od golfového klubu Parco De Medici a 6 kilometrů od výstaviště Fiera di Roma.

Každé ráno podává hotel Holiday Inn Rome – Eur Parco Dei Medici americkou snídani formou bufetu. Součástí hotelu je restaurace, ve které lze v době obědů i večeří vybírat z pokrmů středomořské a mezinárodní kuchyně. Nápoje si můžete vychutnávat v lounge baru a v létě také u bazénu.

Víkendový pobytový balíček v termínu do 31. 3. 2020 v hodnotě 8 325 Kč získáte se slevou 15,3 %, a to za 28 200 bodů.

Pobytový balíček zahrnuje ubytování od pátku do neděle na dvě noci pro dvě osoby v pokoji typu Standard, zdarma vyšší kategorie pokoje závislosti na obsazenosti hotelu. K tomu dvakrát polopenzi a volný vstup do fitness klubu a sauny.

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.