Navigace

Vychutnejte si nedělní brunch

Brunch představuje spojení dobrého jídla, společenské události a příjemného nedělního odpočinku. V Buddha Baru je pro vás připraven každou neděli a nově také každou poslední sobotu v měsíci, vždy od 12 do 16 hodin. Děti vezměte s sebou, věnovat se jim bude zkušená animátorka.

Brunch je něco mezi snídaní a obědem, trvá tedy od dopoledne do odpoledne a mnohé vysvětlí už samotný název. Slovo vzniklo spojením anglického breakfast a lunch. Tato forma dlouhého stolování s rodinou či přáteli se těší oblibě po celém světě.Francouzi třeba používají pro podobně strávené dopoledne označení le grand petit déjeuner, Číňané si užívají své víkendy při yum cha, což je tradiční posezení u čaje a konzumace mnoha drobných pokrmů, zvláště dušených knedlíčků v páře.

V Buddha Baru se brunch s úspěchem pořádá už od roku 2014, menu se samozřejmě průběžně obměňuje. Tradičně velké oblibě se těší sushi, tataráčky, Buddha Bar kuřecí salát a dezerty domácí výroby. „Dříve byl nedělní brunch více o klasice, jako jsou vajíčka, omelety nebo klobásky, v poslední době si ale klienti vyžádali kompletní asijské zaměření, respektive položky z našeho stálého jídelního lístku, který pečlivě sestavuje šéfkuchař Jan Voráček,“ říká provozní ředitel Patrik Zdrůbecký a upozorňuje na letošní novinku restaurace – tematické brunche , které se uskuteční vždy poslední sobotu v měsíci.

Do Buddha Baru se nemusíte obávat vzít své malé ratolesti. Po jídle je jim k dispozici dětský koutek situovaný ve spodní části restaurace a služby animátorky, která je zabaví při hře nebo kreslení.

Do Buddha Baru s body Magnus

Voucher na nedělní brunch pro 1 dospělou osobu v pražském Buddha Baru v hodnotě 1 090 Kč získáte se slevou 15 %, a to za 3 706 bodů. Vstup pro děti ve věku od 6 do 12 let v hodnotě 645 Kč vyměníte za 2 193 bodů (sleva rovněž 15 %). Děti do 5 let mají vstup zdarma.

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.