Navigace

9 tipů na Vánoce od J&T Concierge

Tradičním vánočním dárkům už odzvonilo. Překvapte letos své blízké originálním zážitkem, investiční příležitostí nebo třeba poukazem na zdravotní péči. J&T Concierge vám s výběrem dárku pomůže a také ho pro vás u dodavatele zajistí. Úsměv na tváři obdarovaného už ale bude patřit jen vám.

1. Roční péče o zdraví

dok.jpg
Zdraví je to jediné, co si člověk nemůže koupit. Nadstandardní péči ale ano. Darujte pod stromeček roční program, který nabízí například zdravotníka na telefonu 24/7, časovou optimalizaci návštěv u lékaře, konzultace s lékařem bez osobní návštěvy, důraz na prevenci a včasné odhalení rizik nebo odběry krve doma či v kanceláři.

 

 

2. Fotbalová škola Petra Čecha

fot.jpg

Škola umožňuje na začátku léta chlapcům i dívkám ve věku od 7 do 15 let, kteří milují fotbal, prožít netradiční fotbalové soustředění, kde se nejen zlepší ve svých fotbalových dovednostech, ale také poznají nové kamarády a především se potkají s Petrem Čechem.

 

 

3. Heliski na Islandu

heli.jpg

Lyžařská sezona na Islandu trvá od konce února do konce června a v jejím závěru převážně výborný corn snow příležitostně vystřídá čerstvý prašan. Polární záře, půlnoční slunce, sopečné aktivity, přírodní horké prameny, lávová pole nebo jedinečná kultura Vikingů tvoří z Islandu unikátní destinaci pro lyžařské dobrodružství.

 

 

4. Originální dárky z betonu

bet.jpg

Originální vánoční dárek může mít také podobu bytových doplňků a dekorativních předmětů z betonu. K dostání jsou třeba i šperky, které představují zpracování betonu a oceli v těch nejjemnějších detailech. Pro milovníky hudby jsou určeny betonové reproduktory, pro kulináře nože s betonovou rukojetí nebo zajímavé digitronové stolní hodiny. Dokonce lze nechat si vyrobit i betonové sako na míru.

 

 

5. Vstupenky na zápas Bayern Mnichov

Sledujte zápas ze skyboxu umístěného ve středu hrací plochy. Vstup do něj je umožněn 1,5 hodiny před zápasem, abyste si mohli vychutnat kompletní catering včetně piva a vína. Po zápase lze zůstat v boxu další 1,5 hodiny. V ceně je i VIP parkování a volný vstup do Business Clubu.

 

 

6. Jazykový kurz na Havaji

hava.jpg

Studovat angličtinu lze v jakémkoliv věku. Škola situovaná v moderní čtvrti je jen pár kroků od pláže. Zajděte na Iuau a sledujte tradiční hula, vyšplhejte se na vrchol kráteru Diamond Head, svezte se ponorkou, zaplavejte si s delfíny a naučte se surfovat. Ideální „dovolená“ pro ty, kteří si chtějí z cestování přivézt něco víc.

 

 

7. Sada mincí Českoslovenští letci RAF 

mince2.jpg

Čtveřice zlatých mincí v kvalitě proof připomíná osudy 68. noční stíhací perutě RAF. Historie působení našich letců v britském Královském letectvu je bohatá. Vedle československých perutí sloužili Čechoslováci v řadě dalších útvarů RAF. Nejvíce se ale zapsali právě do kroniky britské 68. perutě, která s nepřítelem bojovala za tmy. Edice čítá pouhých 400 kusů, ryzost je 999,9 /1000.

 


8. Champagne pro radost i investici

champ.png

Salon Oenotheque Case nabízí zcela výjimečnou příležitost s výrazným investičním potenciálem, a to v celosvětovém měřítku. Pro Českou republiku bylo alokováno pouze 18 setů, které zahrnují šest lahví plus lahev Magnum.

 

 

9. Romantická večeře u vás doma

vecere.jpg

Překvapte svoji milovanou osobu a užijte si nevšední večeři přímo u vás doma s profesionálním kuchařem třeba jen ve dvou či ve společnosti svých přátel. Nechte si připravit pokrmy, na které máte zrovna chuť, nebo se během přípravy zapojte do vaření a naučte se nové recepty přímo ve své kuchyni.

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.