Navigace

S Magnusem za zážitky

Své body z klubu Magnus lze použít nejen na nákup pobytů a produktů, ale můžete je vyměnit i za vouchery na zážitky. Zpříjemněte si jimi závěr roku nebo je věnujte svým blízkým jako dárek.

5 tipů na zážitky pro celou rodinu

 

Vstupné na výstavu Czech Repubrick (pro nejmenší)

Rodinné vstupné na největší interaktivní výstavu českých památek z lego kostek v přízemí hračkářství Hamleys v hodnotě 730 Kč získáte se slevou 15,1 %, a to za 2 480 bodů.

 

Vstupné do centra iQLANDIA (pro školáky)

Rodinné vstupné do science centra iQLANDIA v Liberci v hodnotě 790 Kč můžete mít se slevou 20 % za 2 528 bodů.

Let ve větrném tunelu (pro juniory)

Voucher na Family & Friends Hurricane Flight v Hurricane Factory v hodnotě 6 500 Kč obdržíte za 20 880 bodů (sleva 20 %).

Luxusní aroma masáž (pro ženy)

Aroma masáž v délce 60 minut ve Spa Suite v Buddha-Bar Hotelu Prague v hodnotě 2 888 Kč vyměníte za 10 397 bodů (sleva 10 %).

Prohlídka letenského stadionu (pro muže)

Voucher pro skupinu až 5 osob na exkluzivní prohlídku letenského stadionu Generali Arena v hodnotě 1 100 Kč obdržíte za 4 400 bodů.

 

I umění může být zážitkem

Zážitkem může být i návštěva galerie. Zapojte se do klubového programu Galerie Rudolfinum a podpořte tak činnost galerie, která je nepostradatelným průvodcem po světě současného umění. Za svou podporu získáte např. slevu na katalogy vydané Galerií Rudolfinum, kubistickou keramiku v galerijním obchodě Modernista, koncerty České filharmonie či slevu v Café Rudolfinum, dále volný vstup na vybraný koncert České filharmonie nebo volné vstupy na doprovodné akce galerie a k tomu další odměny podle výše příspěvku.

Na výběr jsou hned tři druhy členství Podporovatel, Podporovatel pár a Dárce. Váš příspěvek může činit 1 500 až 2 500 Kč (vouchery získáte za 6 000 až 10 000 bodů).

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.