Navigace

S Magnusem do Špindlerova Mlýna

Nejznámější český lyžařský resort, který opakovaně zvítězil v anketě WSA o nejlepší lyžařské středisko v Česku, vstoupil do další sezony. Využijte své body z klubu Magnus a vyrazte do Krkonoš nejen za skvělým lyžováním.

Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí lyžování v pěti areálech – Svatý Petr, Medvědín, Hromovka, Horní Mísečky a Labská – na 27 kilometrech sjezdových tratí. Celkem 6 lanových drah, 11 lyžařských vleků a 3 snowparky přepraví za hodinu 21 000 osob. V rámci celého skiareálu platí jednotný skipass a všechny lyžařské areály jsou propojeny pravidelnou linkou ski-busů.

 

Amenity Resort Špindlerův Mlýn

Resort se nachází nedaleko rušného centra města a přitom uprostřed přírody, jen pár kroků od sjezdovky Labská. Nabízí ubytování ve zbrusu novém čtyřhvězdičkovém hotelu a moderních mezonetových apartmánech a apartmánech s terasou s krásným výhledem do okolní přírody. Restaurace s prostornou terasou s krásným výhledem na vrcholky nejvyšších českých hor je tím pravým místem nejen na après ski drink.

Ubytování pro dvě osoby se snídaní na 7 nocí v pokoji Standard Double v termínu do 31. 3. 2020 v původní hodnotě 23 100 Kč získáte se slevou 15 %, a to za 78 540 bodů.

 

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Navštivte Clarion Hotel Špindlerův Mlýn a poznejte skvělý servis čtyřhvězdičkového hotelu, vysokou úroveň gastronomie a nadstandardní wellness služby pro ty nejnáročnější hosty.

Rodinný pobytový balíček v termínu do 31. 1. 2020 na 2 noci pro dvě dospělé osoby a dvě děti do 14,9 let ve dvou dvoulůžkových pokojích typu Superior včetně snídaně v hodnotě 10 000 Kč můžete mít se slevou 22 % za 31 200 bodů.

Pobytový balíček v termínu od 1. do 29. 2. 2020 na 2 noci pro dvě osoby a jedno dítě do 11,9 let na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji typu Superior včetně snídaně v hodnotě 8 267 Kč vyměníte za 24 800 bodů (sleva 25 %).

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.