Navigace

Chorvatsko stále na špici zájmu českých turistů

Chorvatsko bylo jednou z prvních zemí, která po přísných opatřeních otevřela Čechům své hranice. Na české turisty už se tu těší, protože vědí, že se tato destinace každoročně těší jejich velkému zájmu. Klienti J&T Banky nyní mohou využít ojedinělou nabídku – speciální kód, díky němuž získají při rezervaci nejlepší možné ceny.

Chorvatsko bývá tradičně nejoblíbenější zahraniční destinací Čechů. Díky skupině J&T můžete nyní využít nabídku ubytování s 15 % slevou v nejatraktivnějších lokalitách této destinace. Objevte fascinující Dalmácii, poloostrov Istrii či ostrov Krk a prozkoumejte jejich nedotčenou krajinu, krásné pláže, proslavenou gastronomii i jejich historické kouzlo.

Ostrov Krk

Letovisko Njivice je malým rybářským přístavem ležícím na severozápadním pobřeží ostrova Krk v zátoce Beli Kamik. Historie osídlení této osady se začala psát už v dobách Římanů, novodobá turistika v Njivicích započala už ve 30. letech 20. století, kdy byl vystavěn hotel Luka, dnešní Jadran. Dnes je to malebné letovisko s přístavištěm pro sportovní lodě a plachetnice, pobřežní promenádou a plážemi.

Nabídka společnosti Njivice Hotels and Camp Resort

Hotel Beli Kamik***

Hotel nabízí dvoulůžkové či rodinné pokoje s plnou penzí. Nachází se jen 5 minut chůze od pláže a obklopen je malebným dubovým lesem. Na výběr je velké množství termínů.

Marbera Green Villas Flora

Marbera Resort se pyšní konceptem, který byl vytvořen s cílem dosáhnout nejvyšší kvality ubytování ve spojení s přírodními prvky, který jinde nenajdete. Zvláštností domů je navržení jejich funkčně odlišných prostorů – obytný prostor a prostor pro spánek, které mají zcela opačný charakter.

Njivice Camp Resort

Pokud raději trávíte více času venku v přírodě, pak je pro vás v klubu Magnus připravena nabídka ubytování v kempu Njivice v mobilních domech Gold. Kemp je obklopen dubovým lesem a může se pochlubit skvělou polohou – pouhých 30 metrů od moře.

Poloostrov Istrie

Istrijské pobřeží začíná na hranicích se Slovinskem a táhne se od mysu Savudrija na jih k mysu Kamenjak, kde se otáčí na severovýchod k Rijece. Je to největší, nejnavštěvovanější a nejživější oblast cestovního ruchu na celém chorvatském Jadranu a v celém Chorvatsku vůbec.

Pobřeží je většinou skalnaté a kamenité, proto bývá uměle upravováno vytvářením betonových plat se schůdky do vody či navážením písku a oblázků. Přírodní písčité pláže se tu prakticky vůbec nevyskytují. Dokonale čisté moře je vhodné pro potápění a šnorchlování.

Nabídka společnosti Aminess Hotels & Campsites

Aminess Maestral Hotel 4,* Novigrad

Hotel se nachází jen 10 minut chůze od centra města Novigrad a 150 metrů od oblázkové pláže. Přináší novou dimenzi relaxace. Kombinovat tu můžete rekreaci a relaxaci ve wellness centru a své chuťové pohárky překvapovat místními specialitami v hotelové restauraci. Za soumraku se pak můžete vydat do nedalekého střediska letní zábavy Punto Mare za osvěžujícím nápojem a krásným západem slunce.

Aminess Maravea Camping Resort, Novigrad

Prázdninové domy jsou tou pravou volbou pro relaxační rodinnou dovolenou v Chorvatsku. Najdete je 4 kilometry od centra města Novigrad. Pokud máte rádi přírodu, ale nejste typem na kempování, tyto rekreační domy si zamilujete. Nabízejí veškerý komfort hotelového pokoje, ale s více pokoji a přímým kontaktem s lesem a mořem. Nechybí tu ani bazén a animační aktivity.

Aminess Sirena Campsite, Novigrad

Uprostřed zeleně v Sirena Premium Village nedaleko centra města Novigrad na vás čeká 31 prázdninových domů. Začněte svůj den v kempu Sirena čerstvými rohlíky, oblékněte si plavky a osvěžte se v moři nebo ve vyhřívaných bazénech. Bavte se při cvičení s hotelovými animátory nebo si vyzkoušejte sportovní turnaje.

Dalmácie

Region Dalmácie se nachází mezi ostrovem Pagem v severní části Jadranu a Dubrovníkem na jihu Chorvatska. Nabízí nejen jedinečné pláže a archipelagy, které tvoří četné ostrovy (celkem 1208), ale i města, která určitě stojí za návštěvu. Kdo by neznal pojmy jako Zadar, Šibenik, Split nebo již zmíněný Dubrovník. Díky tomu všemu je Dalmácie po právu známá jako perla Jadranu.

Nabídka společnosti Aminess Hotels & Campsites

Aminess Grand Azur Hotel 4*, Pelješac

Představte si klidnou zátoku na okraji poloostrova Pelješac, oblázkovou pláž, projížďku lodí na krásný ostrov Korčula a uklidňující vůni borovic, když se koupáte v křišťálově čistém Jadranu. Aminess Grand Azu je jen 10 minut chůze od Orebiće. Odpočívat můžete nejen u moře, ale i na bezplatných lehátkách u bazénu.

Ubytování za nejvýhodnější cenu

Rezervujte si pobyt v těchto nejlepších destinacích na chorvatském pobřeží a ušetřete 15 % pomocí promo kódu CRO2020C.
Zadejte kód přímo při rezervaci nebo ubytovatele kontaktujte e-mailem či telefonem a obdržíte nejlepší dostupnou nabídku.

AMINESS HOTELS & CAMPSITES

Tel +385 52 858 600 | Mail: reservations@aminess.com

www.aminess.com

NJIVICE HOTELS AND CAMP RESORT

Tel. 0038551846720 | Mail: booking@njiviceresort.hr

www.njiviceresort.com

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.