Navigace

Za letním adrenalinem

Adrenalin mobilizuje naše rezervy. Moderní člověk si ho ale moc neužije, protože neloví mamuty ani neutíká před rozzuřeným divočákem. Jeho vyplavování je však opojné, a tak vznikají adrenalinové sporty a zážitky, aby měl člověk možnost tento pocit poznat. J&T Concierge vám přináší tipy, jak si aktivně užít léto pod odborným vedením profesionálů, kteří budou dbát na vaši bezpečnost.

Horolezectví s Márou Holečkem

Je to adrenalin, ale zároveň skvělý relax. Horolezectví. Vyžaduje odhodlání, pevnou vůli, ale také smysl pro dobrodružství a (přiměřený) risk. Vyzkoušet si ho můžete s Markem Holečkem, jedním z nejúspěšnějších a nejzkušenějších horolezců současnosti. Mára získal jako první Čech v historii prestižní ocenění Piolet d'Or 2018 (tzv. Zlatý cepín) za prvovýstup alpským stylem na jedenáctou nejvyšší horu světa Gašebrum I. Zkušenosti má z hor v Himálajích či Alpách, ale také například z Antarktidy.

vrcholovy-hreben-chamlang.jpg

Jetsurfing s Tomášem Krausem

Máte prkno, ale nemáte vítr. Žádný problém! Vyzkoušejte jetsurf s Tomášem Krausem. Tomáš je dvojnásobný mistr světa ve skikrosu, nyní ale brázdí vlny v Jet Surf Base v Třebouticích na Labi v nádherné krajině Českého středohoří. Jetsurf je prkno osazené motorem a kombinuje krásu benzinového sportu s klasickým surfováním.

Kitesurfing s Paulou Novotnou

Paula se narodila v Hradci Králové. Prosadila se ale ve sportu, který v tomto městě příliš velkou tradici nemá. Jako jediná Česka závodí ve Světovém poháru v kitesurfingu, při němž je surf spojen s drakem, který je poháněn větrem nad mořskou hladinou. Paula vyhrála jeden z podniků elitní světové série a dlouhodobě se drží mezi nejlepšími pěti závodnicemi. Zažijte s ní adrenalinovu jízdu a zkuste zkrotit vítr a vlny.

Surfing s Georgem Karbusem

Jiří „George“ Karbus je jedním z nejuznávanějších fotografů přírody v Evropě. Jeho snímky publikují slavné časopisy a je držitelem řady prestižních ocenění. Jirka má kromě fotografování ještě další vášeň – surfing. Vydejte se s ním na pobřeží Irska, kde nyní žije i pracuje, a vyzkoušejte si tenhle sport v drsném, ale krásném prostředí obřích vln severního Atlantiku.

joshua-karbus-2.jpg

Skate s Maxem Habancem

Skateboarding prý vznikl začátkem padesátých let, když surfařům nefoukal vítr ani nebyly vlny. Je to sport a životní styl zároveň. Prosadil se i na program olympijských her. Zažít ho můžete s Maxem Habancem, nejlepším českým skateboardistou. Max vyhrál prestižní Světový pohár a čtyřikrát mistrovství republiky.

Akrobatické létání s Petrem Kopfsteinem

Přetížení jak ve stíhačce, manévry, ze kterých se tají dech. Akrobatické létání. Legendou tohoto extrémního sportu je Petr Kopfstein, který úspěšně reprezentoval při Red Bull Air Race, nejrychlejší motoristické soutěži na světě. Jeho stroj atakuje při závodech hranici 400 km/h. Vezme vás s sebou do kokpitu. A nemějte strach. Sám říká, že větší obavy má při řízení auta, ve vzduchu je ledově jistý a přesný.

img-2721-fotofrey.jpg

Flyboarding s Petrem Civínem

Létat jako pták a skákat jako delfín… Tak to je flyboarding. Tento nový adrenalinový vodní sport je nejen divácky velice atraktivní, ale zároveň velice jednoduchý na naučení. Do 10 minut naučí Petr Civín létat opravdu kohokoliv. Petr je vicemistr Evropy a na mistrovství světa v Rusku se umístil na čtvrtém místě. Společně se Frankym Zapatou, samotným inventorem celého sportu, předvádí flyboardové show po celém světě.

J&T Concierge vám tento nebo jiný zážitek dle vašeho přání zajistí a zprostředkuje vám individuální trénink s profesionálními sportovci. Postará se o kompletní pojištění a mj. také o to, aby vám to slušelo i během sportu – poradí vám s výběrem značkového oblečení i pronájmu sportovního vybavení. Zajistí i další služby, jako jsou doprava, ubytování nebo natočení záznamu na památku.

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.