Navigace

ART INDEX POP UP láká návštěvníky na to nejlepší, co aktuálně vzniká v ateliérech současných českých umělců a umělkyň

J&T BANKA Art Index Pop Up 2021 představí umělecká díla více než 40 nejvýraznějších současných českých umělců v prostorách činžovního domu na pražském Újezdě. Pouze po dobu 4 dní mohou návštěvníci shlédnout výběr toho nejlepšího, co aktuálně vzniká v ateliérech například Krištofa Kintery, Daniela Pitína, Kateřiny Šedé, Josefa Bolfa či Evy Koťátkové.

Výstava je otevřena denně od čtvrtka 2. září do neděle 5. září v čase 10–19 hodin ZDARMA pro všechny návštěvníky. Možné je také registrovat se na komentované prohlídky a stejně tak jako na zahraničních uměleckých veletrzích i zde si mohou návštěvníci jakékoli dílo koupit.

Na výstavě jsou představena díla autorů a autorek, kteří jsou zařazeni v unikátním žebříčku popisujícím vývoj současné výtvarné scény v České republice – Art Index. Vedle již výše zmíněných umělců se můžete těšit také na díla Jakuba Nepraše, Karla Štědrého, Petra Písaříka, Jakuba Hoška, Pavly Malinové, Aleny Kotzmannové či uměleckého dua unconductive trash (Michala Pěchoučka a Rudi Kovala).

Praktické informace

Kdy: 2. až 5. září 2021

Kde: Újezd 11, Praha 1

Web: www.artindexpopup.cz

Atmosféru výstavy umocňují partneři akce, díky kterým výstava zapůsobí opravdu na všechny lidské smysly. Niche parfumérský dům PIGMENTARIUM celou výstavu provoněl. Pro každý z jednotlivých bytů v domě totiž navrhl charakteristickou vůni. A designový nábytek, který dotváří interiéry jednotlivých bytů, poskytla společnost KONSEPTI. Ta v Čechách zastupuje světoznámé designerské značky a výrobce nábytku, osvětlení a doplňků, díky kterým vznikají jedinečné interiéry nejen v rodinných domech či bytech, ale i v kancelářích a veřejných prostorách. V rámci projektu Art Index Pop Up můžete vidět nábytek značek B&B Italia, Carl Hansen&Son, Vitra a mnoha dalších. 

Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.