Top články

Příjemné letní osvěžení! Ochutnejte vynikající ledové čaje v kavárnách J&T Banka Café

Není nic lepšího, než se v parnu ochladit chutným drinkem. Zkuste nové ledové čaje špičkové kvality Harney & Sons, na výběr máte hned ze tří exotických druhů.

Přečtěte si také

Čeští fotbalisté navštívili kavárnu Elektra

Fotbalový záložník a obránce Marek Jankulovski se v šestatřiceti rozloučil s profesionálním fotbalem. Část jeho benefice se odehrávala v kavárně Elektra.

Přečtěte si také

Jak porozumět současnému umění?

Celorepublikový doprovodný program Ceny Jindřicha Chalupeckého 5 finalistů 5 měsíců 5 míst letos ukáže současné umění veřejnosti zcela novým interaktivním způsobem.

Přečtěte si také

Kam na letní dovolenou?

Nestihli jste letos ještě vybrat letní dovolenou a hledáte inspiraci kam vyjet? Ředitelka Concierge J&T Banky Eva Klejmová doporučuje francouzskou provincii Côte d´Azur a přidává tipy, kam se vydat za relaxem a hlavně, protože jsme ve Francii, dobrým jídlem a výtečným vínem.

Přečtěte si také

Kavárny J&T Banka Café v Grand Prix architektů

V prestižní soutěžní přehlídce soudobé české architektury s názvem Grand Prix architektů – Národní cena za architekturu byly nominovány i kavárny J&T Banka Café v Brně a v Ostravě.

Přečtěte si také

Za skvělým jídlem do Buddha Baru

Máte chuť na něco dobrého? Přijďte ochutnat nové letní menu do pražského Buddha Baru, které kombinuje nejrůznější ingredience a chutě. Šéfkuchař Lukáš Želechovský a jeho tým připravili hned několik novinek, které jistě potěší vaše chuťové pohárky.

Přečtěte si také

Kam v červnu za kulturou?

J&T Banka podporuje umění. Jsme partnerem pražské Galerie Rudolfinum a ostravské Galerie výtvarného umění, v nichž máte během června možnost zhlédnout dvě jedinečné výstavy.

Přečtěte si také

BMW řady 5 facelift – dotažené téměř k dokonalosti

Je tomu necelých 14 dní, co BMW představila své faceliftované provedení modelové řady 5. Jedna z nejdůležitějších řad pro mnichovského výrobce, ať už jde o profitabilitu nebo o image nejlepšího manažerského vozu vyšší střední třídy.

Přečtěte si také

Kavárna TRINITI slavila první narozeniny

A slavilo se stylově: řízenou degustací šampaňského pod taktovkou známého českého someliéra Milana Krejčího.

Přečtěte si také

Za dobrým vínem do Buddha Baru

Máte chuť osvěžit se a dát si skutečně dobré víno? Pak přijměte pozvání do Buddha Baru, kde vám od druhého květnového týdne nabízíme lahodná bílá vína z nejvyhlášenějších vinařských oblastí světa. Ochutnávat můžete buď vína samotná, nebo je spojit s gastronomickým zážitkem.

Přečtěte si také

Odstartoval nový projekt Magnus Art

Poslední dubnový víkend patřil v bývalé tovární budově v pražském Karlíně umění. J&T Banka společně s Hospodářskými novinami tu uspořádala první ročník nového uměleckého projektu Magnus Art, který má za cíl propojit světy galerií a umělců s investory.

Přečtěte si také

Ružové okuliare internetového podnikania

Príbeh Grouponu je ako húsenková dráha. Táto IT firma totiž zaznamenala rýchlu expanziu, ponuku na odkúpenie za 6 miliárd dolárov a nakoniec pád ceny akcií o približne 80% od vstupu na burzu. Pritom prvá časť jej príbehu znie ako splnený podnikateľský sen.

Přečtěte si také

Investujte ako milionári, ak chcete bohatnúť s nimi

Veľa štatistík a výskumných štúdií ukazuje, že vo viacerých krajinách sveta na čele so Spojenými štátmi americkými rastú rozdiely medzi bohatými a zvyškom populácie. Väčšina ľudí nedokáže profitovať zo zlepšovania sa miestnych ekonomík a ich bohatstvo stagnuje, či dokonca klesá. Je to v rozpore vývojom aktív a príjmov „vrchných desaťtisíc“, ktoré sa zvyšujú.

Přečtěte si také

Dopřejte si jarní detox

Naše těla jsou po zimě unavená, vyčerpaná a zanesená vším, čím jsme se snažili vynahradit si nedostatek slunce. Detox by nás měl zbavit toxinů, pomoct tělo odlehčit a dodat energii. Jak na to, aby skutečně fungoval?

Přečtěte si také

Buddha Bar: Namíchat, protřepat!

Saké je nápoj, který nejenom že dobře chutná, ale představuje nevídané možnosti v konzumaci. V pražském Buddha Baru ho můžete ochutnat v podobě originálních koktejlů a k tomu si dát i dobroty z japonského menu.

Přečtěte si také