Top články

Ochutnejte koňak!

Popularita koňaku v Česku roste. Teď můžete koňak ochutnat i v našich kavárnách a také v Buddha Baru. Proč je koňak tak oblíbený, jak si správně vybrat ten pro vás nejlepší a jak ho správně pít?

Přečtěte si také

J&T Banka je butikem, Poštová banka klasickým retailem

Když protimonopolní úřad Slovenské republiky schválil na konci dubna koupi Poštové banky, získala skupina J&T do svého portfolia bankovní instituci zaměřenou na naprosto odlišný typ klienta, než má stávající J&T Banka. O tom, kterým směrem se Poštová banka v Česku vydá a zda nějaké změny v nejbližší době čekají i J&T Banku, hovoří generální ředitel J&T Banky Štěpán Ašer.

Přečtěte si také

V Čechách je taky krásně

Přemýšlíte, kam vyrazit na výlet nebo prodloužený víkend? V Paříži už jste byli, v Londýně bude zima a v Benátkách moc lidí? A co zůstat v Česku či na Slovensku, vždyť i tady je spousta památek, restaurací a hospůdek, kde se dají strávit příjemné dny. Kdyby tomu tak nebylo, nejezdily by k nám každoročně miliony turistů z celého světa.

Přečtěte si také

Příjemné letní osvěžení! Ochutnejte vynikající ledové čaje v kavárnách J&T Banka Café

Není nic lepšího, než se v parnu ochladit chutným drinkem. Zkuste nové ledové čaje špičkové kvality Harney & Sons, na výběr máte hned ze tří exotických druhů.

Přečtěte si také

Čeští fotbalisté navštívili kavárnu Elektra

Fotbalový záložník a obránce Marek Jankulovski se v šestatřiceti rozloučil s profesionálním fotbalem. Část jeho benefice se odehrávala v kavárně Elektra.

Přečtěte si také

Jak porozumět současnému umění?

Celorepublikový doprovodný program Ceny Jindřicha Chalupeckého 5 finalistů 5 měsíců 5 míst letos ukáže současné umění veřejnosti zcela novým interaktivním způsobem.

Přečtěte si také

Kam na letní dovolenou?

Nestihli jste letos ještě vybrat letní dovolenou a hledáte inspiraci kam vyjet? Ředitelka Concierge J&T Banky Eva Klejmová doporučuje francouzskou provincii Côte d´Azur a přidává tipy, kam se vydat za relaxem a hlavně, protože jsme ve Francii, dobrým jídlem a výtečným vínem.

Přečtěte si také

Kavárny J&T Banka Café v Grand Prix architektů

V prestižní soutěžní přehlídce soudobé české architektury s názvem Grand Prix architektů – Národní cena za architekturu byly nominovány i kavárny J&T Banka Café v Brně a v Ostravě.

Přečtěte si také

Za skvělým jídlem do Buddha Baru

Máte chuť na něco dobrého? Přijďte ochutnat nové letní menu do pražského Buddha Baru, které kombinuje nejrůznější ingredience a chutě. Šéfkuchař Lukáš Želechovský a jeho tým připravili hned několik novinek, které jistě potěší vaše chuťové pohárky.

Přečtěte si také

Kam v červnu za kulturou?

J&T Banka podporuje umění. Jsme partnerem pražské Galerie Rudolfinum a ostravské Galerie výtvarného umění, v nichž máte během června možnost zhlédnout dvě jedinečné výstavy.

Přečtěte si také

BMW řady 5 facelift – dotažené téměř k dokonalosti

Je tomu necelých 14 dní, co BMW představila své faceliftované provedení modelové řady 5. Jedna z nejdůležitějších řad pro mnichovského výrobce, ať už jde o profitabilitu nebo o image nejlepšího manažerského vozu vyšší střední třídy.

Přečtěte si také

Kavárna TRINITI slavila první narozeniny

A slavilo se stylově: řízenou degustací šampaňského pod taktovkou známého českého someliéra Milana Krejčího.

Přečtěte si také

Za dobrým vínem do Buddha Baru

Máte chuť osvěžit se a dát si skutečně dobré víno? Pak přijměte pozvání do Buddha Baru, kde vám od druhého květnového týdne nabízíme lahodná bílá vína z nejvyhlášenějších vinařských oblastí světa. Ochutnávat můžete buď vína samotná, nebo je spojit s gastronomickým zážitkem.

Přečtěte si také

Odstartoval nový projekt Magnus Art

Poslední dubnový víkend patřil v bývalé tovární budově v pražském Karlíně umění. J&T Banka společně s Hospodářskými novinami tu uspořádala první ročník nového uměleckého projektu Magnus Art, který má za cíl propojit světy galerií a umělců s investory.

Přečtěte si také

Ružové okuliare internetového podnikania

Príbeh Grouponu je ako húsenková dráha. Táto IT firma totiž zaznamenala rýchlu expanziu, ponuku na odkúpenie za 6 miliárd dolárov a nakoniec pád ceny akcií o približne 80% od vstupu na burzu. Pritom prvá časť jej príbehu znie ako splnený podnikateľský sen.

Přečtěte si také